2.800 TL altına Yüz tanıma özelliği olmayan telefon önerisi

• Konuyu başlatan aszx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 501
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aszx

Picopat
Daha fazla  
Yüz tanıma istemiyorum, parmak izi sensörü arka kapakta olacak. Göz sağlığından dolayı ekranın kaliteli olması benim için çok önemli. FHD+ olsa çok iyi olur. Oyun oynamam, kamera neredeyse hiç kullanmam. Mümkünse MediaMarkt, Vatan, Teknosa, Turkcell gibi yerlerden olup, alıp inceleyebileyeceğim yerlerden olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük, bana en fazla 6,4 inç lazım.

Başka bir öneriniz var mı?

Benim aklıma GM 20 Pro geldi nasıl telefondur?
Hocam 3300 lira ve yüz tanıma özelliği var.

Bugün yeni telefon alacağım. Şu anda Vestel venüs E3 kullanıyorum.

2800 TL altına FHD+ ekran bulamadım maalesef.

Hocam kafan çok karışık bugün almam lazım. Benim asıl sorunum şu ben telefona 5 dk bile bakınca gözlerim hemen yoruluyor ve uyuma hissi geliyor. Asıl istediğim FHD+ AMOLED ekran ama onun fiyatları da çok uçuk. Yüz tanıması olmasın derken, şu ışın göndererek yüzünün hologramını cıkartan sensörden istemiyorum yoksa normal resmi diğer resmin üstüne koyarak denetleyen sensörde sıkıntı yok zaten aldığım gibi ön kamerayı kapatacağım. Başka bir öneriniz var mı?

Bugün yeni telefon alacağım. Şu anda Vestel venüs E3 kullanıyorum.

Hocam kafam çok karışık bugün almam lazım. Benim asıl sorunum şu ben telefona 5 dk bile bakınca gözlerim hemen yoruluyor ve uyuma hissi geliyor. Asıl istediğim FHD+ AMOLED ekran ama onun fiyatları da çok uçuk. Yüz tanıması olmasın derken, şu ışın göndererek yüzünün hologramını cıkartan sensörden istemiyorum yoksa normal resmi diğer resmin üstüne koyarak denetleyen sensörde sıkıntı yok zaten aldığım gibi ön kamerayı kapatacağım. Başka bir öneriniz var mı?

Ekranda arızalı olduğu için harfleri yanlış yazmışım😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonculardan imei kayıtlı Mi 8 SE bulabilirsiniz belki.
Sıfır olarak yok ama düşünürseniz 2. El Samsung S9 önerebilirim anca, onun da yazılım ve batarya kısmında sorunları var.
Hocam bugün teknosaya gittim, elemana dedimki benim için ekran çok önemli. Adam bana redmi 9c 4 128 telefonu gösterdi. Ekranı PLS imiş. Sar değeride düsükmüş. A101 de 3.100 tl ye satılıyor alınır mı ?

Hocam bugün teknosaya gittim, elemana dedimki benim için ekran çok önemli. Adam bana redmi 9c 4 128 telefonu gösterdi. Ekranı PLS imiş. Sar değeride düsükmüş. A101 de 3.100 tl ye satılıyor alınır mı ?
O modelin ekranı IPS LCD. Ekstra olarak HD+ bir çözünürlüğe sahip. Bence fiyatını hak etmeyen bir model.

Mi 8 SE modeli eski gelebilir ama aynı fiyata Gorilla Glass 5, AMOLED ekran, FHD+ çözünürlük, çok daha fazla piksel yoğunluğu sunuyor. Tabii seçim size kalmış kurumsal bir yerden almak bu kadar önemliyse çok bir seçeneğiniz yok maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı