2 bin TL'ye claw fare önerisi

F1 ile R1 arasında ne fark var?
Shape ve mouse switchleri genel anlamda ikiside alınır

Polling rate 0,25 ms Wireless mouselerin gecikmesi kablolularla karşılaştırılamaz o yüzden 4000Hz olması bir şey ifade etmez.

650 IPS+ vaat edilmiş eğer fareyi saniyede 16,5 metre hızda oynatabileceğini düşünüyorsa işine yarar. :D

8000 DPI fark için de 1800 vermek çok mantıklıymış bro böyle devam.
Yav ne boş yapıyosun be kardeşim al sen kronik switch problemli prime+'ını otur kenara ya. Tarama hızının sadece fareyi oynatma hızından alakalı sanan adamın tekisin gelmiş yılların Fps oyuncusu ile .. yarıştırıyosun.

En düşükten en pahalıya birsürü fare kullandım 600TL'lik fare ile 2000TL arasında performans ve kalite farkı hissedilmeseydi kimse gidip o farelere 2000TL vermezdi zaten.

Ayrıca ekstra kablo ağırlığı vs vs ile uğraşmaktansa hissedilmeyecek kadar gecikme farkına kablosuz bir mouse kullanmayı tercih ederim.

Son düzenleme:

Yav ne boş yapıyosun be kardeşim al sen kronik switch problemli prime+'ını otur kenara ya. Tarama hızının sadece fareyi oynatma hızından alakalı sanan adamın tekisin gelmiş yılların Fps oyuncusu ile .. yarıştırıyosun.

En düşükten en pahalıya birsürü fare kullandım 600TL'lik fare ile 2000TL arasında performans ve kalite farkı hissedilmeseydi kimse gidip o farelere 2000TL vermezdi zaten.

Ayrıca ekstra kablo ağırlığı vs vs ile uğraşmaktansa hissedilmeyecek kadar gecikme farkına kablosuz bir mouse kullanmayı tercih ederim.
Dediğin switch problemine bi bakayım dedim 3 yıl önceki 2 yorumlu bi reddit postu buldum. Sadece senin bildiğin bi problemse anlat aydınlanalım yılların Fps oyuncusu.

Hocam uğraşma konu sapmasın.

@DMN hocam yargı dağıtmış.
Bu bütçede M800 Ultra veya VXE R1 Pro bakılmalı.
Bütçe çıkarsanız da Helios 2 düz olanı iş görür.

Geri
Yukarı