2 bin TL'ye DualShock 4 önerisi

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 2. bir kola ihtiyacım var o da DualShock 4 olsun istiyorum. Sizin de kullandığınız var ise kaliteli bir DualShock 4 nereden alabilirim acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, 2. bir kola ihtiyacım var o da DualShock 4 olsun istiyorum. Sizin de kullandığınız var ise kaliteli bir DualShock 4 nereden alabilirim acaba? Teşekkürler.
2000TL'ye neden dualshock 4 alıyorsunuz ? Eğer PC için alacaksanız o fiyata çok daha iyi kollar var.

2000TL'ye neden DualShock 4 alıyorsunuz? Eğer PC için alacaksanız o fiyata çok daha iyi kollar var.

Hocam aslında konuyu ilk açtığımda PC için kaliteli bir DualShock 4 önerisi istiyordum yani 700 800 TL civarlarında ama DualShock 4 olması gerek moderatörler nedense bu şekilde başlık düşünmüşler.

Hocam aslında konuyu ilk açtığımda PC için kaliteli bir DualShock 4 önerisi istiyordum yani 700 800 TL civarlarında ama DualShock 4 olması gerek moderatörler nedense bu şekilde başlık düşünmüşler.
700-800'e güzel gamepad bulamazsınız. F710 bile artık 1000TL oldu. 1300'e zorlar çıkarım diyorsanız uzun ömürlük sağlam gamepad bunu önerebilirim ama xbox diziliminde buda.

700-800'e güzel gamepad bulamazsınız. F710 bile artık 1000TL oldu. 1300'e zorlar çıkarım diyorsanız uzun ömürlük sağlam gamepad bunu önerebilirim ama Xbox diziliminde bu da.

Hocam uzun ömurluk olmasına gerek hocam benim aslında istediğim dandik ve kaliteli replika DualShock 4 gamepadlar oluyor kaliteli satan bir yer bulmak istiyordum.

Neden illa DualShock derseniz kolu kullanacak kişi özellikle DualShock tercih ediyor.

Geri
Yukarı