Gıda 2 Çiğköfte 2 Ayran 2 Halley 2 Canga 100 TL

Arkadaşlar Yemeksepetinde Komagene çiğköftede SEPETTE100 kodu ile 100 TL indirim sağlayarak 100 TL 'ye 2 adet çiğ köfte dürüm , 2 adet ayran , 2 adet canga , 2 adet halley aldım.
Sepet tutarını tam 200 TL yapmak için ;
1x Ülker Halley Combo Menü
( 2 dürümüde çift lavaş seçiyoruz ve 1 tanesine ekstra sos ekliyoruz )
2x Eti Canga
Afiyet olsun.
Herkesin damat tadı farklıdır ama Komagene yiyende de harbi damat yoktur bence ya. Hayatımda yediğim en dandik çiğköfte olabilir. Özellikle ayın 15 inde verdikleri %50 çiğköfte normalinden daha da kötü. Ne zaman yesem hep kötü. Bildiğin kısır yapıyor adamlar. Satılmayanları da biriktirip ayın 15 inde millete kampanya diye kaktırıyorlar bence.

Herkesin damat tadı farklıdır ama Komagene yiyende de harbi damat yoktur bence ya. Hayatımda yediğim en dandik çiğköfte olabilir. Özellikle ayın 15 inde verdikleri %50 çiğköfte normalinden daha da kötü. Ne zaman yesem hep kötü. Bildiğin kısır yapıyor adamlar. Satılmayanları da biriktirip ayın 15 inde millete kampanya diye kaktırıyorlar bence.
Valla hayatımda ilk defa aldım komageneden o da karnım hafif açtı pahalı bir şey almak istemedim 100 TL 'ye bunları aldım. 2 kişi yedik 50 TL 'ye atıştırmalık gibisinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı