2. dönem 2. yazılılara nasıl çalışılmalı?

Emre Çınar 56

Picopat
Daha fazla  
9. Sınıfım şu ana kadar derslerim iyi oldu ama Haftaya olacak yazılılardan korkuyorum Daha önceden çalışmaya başladım fakat Fizikçi matematiksel işlem soracağım falan diyor Matematikte geometri zor geliyor sizce yazılılardan kaç almalıyım ve hafta sonu nasıl çalışmalıyım? ( 1. dönem Ortalamam 92.8990 ve resimdekiler 2. Dönem 1. Yazılı)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240517-213058.jpg
    Screenshot_20240517-213058.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20240517-213043.jpg
    Screenshot_20240517-213043.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20240517-213127.jpg
    Screenshot_20240517-213127.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20240517-213131.jpg
    Screenshot_20240517-213131.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 68
9. sınıfım şu ana kadar derslerim iyi oldu ama haftaya olacak yazılılardan korkuyorum daha önceden çalışmaya başladım fakat fizikçi matematiksel işlem soracağım falan diyor matematikte geometri zor geliyor sizce yazılılardan kaç almalıyım ve hafta sonu nasıl çalışmalıyım? ( 1. dönem ortalamam 92.8990 ve resimdekiler 2. dönem 1. yazılı)

Üniversite hayaliniz var ise OBP yani ortaöğretim beceri puanı için olabildiğince yüksek almanız gerek yok yani sizce bizcesi yok 100e ne kadar yakınsa o kadar iyi.

Konu vermiştir herhalde otur hafta sonu 50-60 soru çöz aklına kazınır zaten nasıl çözüleceği soru çözüm videosu falan da izleyebilirsin.

9. sınıfım şu ana kadar derslerim iyi oldu ama haftaya olacak yazılılardan korkuyorum daha önceden çalışmaya başladım fakat fizikçi matematiksel işlem soracağım falan diyor matematikte geometri zor geliyor sizce yazılılardan kaç almalıyım ve hafta sonu nasıl çalışmalıyım? ( 1. dönem ortalamam 92.8990 ve resimdekiler 2. dönem 1. yazılı)

9. sınıf konuları kolay zaten çok takma bu yaşta notların zaten iyi. Biraz hayatını yaşa arkadaşlarından çık gez.

9. sınıf konuları kolay zaten çok takma bu yaşta notların zaten iyi. Biraz hayatını yaşa arkadaşlarından çık gez.

Peki hocam Sizce matematik yazılısı zor olur mu ve Fizikte İşlemli ne tür sorular çıkar?

Üniversite hayaliniz var ise OBP yani ortaöğretim beceri puanı için olabildiğince yüksek almanız gerek yok yani sizce bizcesi yok 100e ne kadar yakınsa o kadar iyi.

Hocam yapmayın ezikliyorsunuz bizi Galatasaray Lisesinden arkadaşım var şu an ortalaması 87

Peki hocam sizce matematik yazılısı zor olur mu ve fizikte işlemli ne tür sorular çıkar?

9. sınıf fizik basit halledersin, matematik çok hatırlamasamda oda kolaydı gibi. Bu kadar okulu takmakta kötü kendini salma ancak bu kadar soyutlama ders ders bir yere kadar. Biraz yazılı videoları izle konuları biliyorsan biraz test çöz yeter. Sınavın olduğu gün hocalardan rica edip sınavın olacağı derse kadar ders çalış halledersin.

9. sınıf fizik basit halledersin, matematik çok hatırlamasamda oda kolaydı gibi. Bu kadar okulu takmakta kötü kendini salma ancak bu kadar soyutlama ders ders bir yere kadar. Biraz yazılı videoları izle konuları biliyorsan biraz test çöz yeter. Sınavın olduğu gün hocalardan rica edip sınavın olacağı derse kadar ders çalış halledersin.

Hocam galiba rehberlik hocası haklıydı RAMdakiler sende yüksek derecede kaygı ve çeşitli bozukluklar var demişti

Yeni konular

Geri
Yukarı