2. el 12 Pro Max vs 13

Ekran boyutu, kamera ve pil konusunda 12 Pro Max daha üstün. 13 işlemcisi 12 Pro Max'ten daha iyi sadece. Karar sizin.

Hocam hangi siteden alınır alacağım kişi PTT AVM'yi önerdi sizce hangisi güvenli.

Sahibinden Param Güvende nasıldır hocam.
Yakın şehirde olsa gidip elden alacaktım.

Param Güvende'yi hiç denemedim. Size tavsiyem nereden alırsanız alın satıcının attığı linke çok dikkat edin. Geçenlerde çok uyguna PlayStation görmüştüm Facebook üzerinde. Adam bir link attı. Sahibinden'in aynısını yapmışlar ama sahte. Dolap üzerindede sahte linkler atılabiliyor. Bu duruma dikkat edin.

Param Güvende'yi hiç denemedim. Size tavsiyem nereden alırsanız alın satıcının attığı linke çok dikkat edin. Geçenlerde çok uyguna PlayStation görmüştüm Facebook üzerinde. Adam bir link attı. Sahibinden'in aynısını yapmışlar ama sahte. Dolap üzerindede sahte linkler atılabiliyor. Bu duruma dikkat edin.

O sıkıntı değil hocam direk uygulama içi arar oradan bulurum linki o tür dolandırıcılıklara gelmem zaten.

Hocam sizce Xiaomi 11tden nothing Phone 2A geçilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı