2. El Core i7 2600K PC nasıldır ?

rampage12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 TL bir bütçem var. 0 pc toplamayı düşünüyordum fakat karşıma 2000 tl ye güzel 2.el pc çıktı. Bilgisayarın donanımları ;

• Core i7 2600K 3.4 GHz
  • Anakart modeli P8Z77-V PRO
  • 16 GB RAM DDR3(khx1600c9d3/4G RAM internette özellikleri ayrıntılı bir şekilde var.)
  • NVİDİA GeForce GTX 680 2GB
  • WD Black 1TB HDD
  • hyperx 120 GB SSD
  • Thermaltake GT10 Full Tower Kasa (Asker Yeşili)
  • Power Supply 800 Watt

Bu bilgisayarı mı almalıyım yoksa 0 bilgisayarmı almalıyım:
  • amd fx 6300
  • asus m5a97
  • msi gtx770
  • gskill 8gb ram
  • zalman z11 plus
  • xıgamtek 600 w power suply
  • 1tb hdd

Hangisinde daha çok performans alırım?
Sebepleri ile birlikte görüşlerinizi bekliyorum....

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayar 2.000 TL etmez hocam. 680 eskidi artık. İşlemci de öyle. Yeni nesil, bi' alt segment olsa daha iyi olabilirdi. Ben olsam almazdım.

Arkadaş 6000 TL'ye topladığını söyledi. GTX 680 gtx 770 ile aynı performansı verior, nasıl eski ?

Ben o fiyattaki sistemde parçaların sağlamlığından şüphe ederim. Bir insan kalkıp 6000 TL aldığı sistemi 2000 TL satmaz. 16 GB RAM... Bu işin içinde bir bit yeniği var. Hemen karar vermeyin. Araştırın iyice...

Arkadaşım adam bugun dizmemiş heralde. 1.5 sene önce dizmiş. Dikkat ettiysen kasası vatanda 900 tli idi.

Sistemi satan arkadaştan rica et, deneme amaçlı 1-2 gün kullan. Kullandığın zaman PC değerlerini ve Kasa içinin resmini yolla. Ama o işin içinde bir iş var. ALMA derim ben.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı