Çözüldü 2. el GTS540 sonuçları normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tentex

Picopat
Daha fazla  
Evet 2. el aldım arkadaşımdan aldım iade etme şansım var ama ben size sormak istedim. Şimdi ekran kartımın özellikleri bu;

1713796545828.png

Bir de bu ekran kartı gayet güzel 350 TL verdim. Sizce değer mi ve iade etmeli miyim?

Çözüm
Bir de bende işlemci AMD Athlon II X4 640 (4x) var bu ekran kartını besler mi?

Uyumluluk açısından teknik bir problem yok. İşlemciniz AM3 soketiyle uyumlu ve 95W TDP değerine sahip, uygun bir soğutma sistemi ile tamamdır. 👍🏼

Peki tamamdır. FurMark testi yapayim mi?

Eğer sistem soğutman yeterliyse, FurMark testini yapabilirsin. Ancak, bu işlem sırasında sistem sıcaklıklarını yakından izlemelisin ve sıcaklıklar çok yüksek seviyelere ulaşırsa testi durdurmalısın. Yani şöyle diyeyim, eski bir sistemde bu tür bir test bazı riskler taşıyabilir. Dikkat et yaparsanda eğer.
GPU-Z'de çıkışları gözüküyor mu bilmiyorum gözüküyorsa nasıl görebilirim?

GPU-Z'de genellikle video çıkışları doğrudan gösterilmiyor. Kartın tam model numarasından üreticinin web sitesinde bulabileceğini düşünüyorum.

Bir de bende işlemci AMD Athlon II X4 640 (4x) var bu ekran kartını besler mi?

Uyumluluk açısından teknik bir problem yok. İşlemciniz AM3 soketiyle uyumlu ve 95W TDP değerine sahip, uygun bir soğutma sistemi ile tamamdır. 👍🏼

Peki tamamdır. FurMark testi yapayim mi?

Eğer sistem soğutman yeterliyse, FurMark testini yapabilirsin. Ancak, bu işlem sırasında sistem sıcaklıklarını yakından izlemelisin ve sıcaklıklar çok yüksek seviyelere ulaşırsa testi durdurmalısın. Yani şöyle diyeyim, eski bir sistemde bu tür bir test bazı riskler taşıyabilir. Dikkat et yaparsanda eğer.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı