2. el iPhone alırken nelere dikkat edilmeli?

riass

Hectopat
2. el iPhone almayı düşünüyorum şu anda elimde iPhone X var bunu satıp üstüne koyup 11 Pro Max veya 12 alacağım, gidip telefonculara bakacağım dikkat etmem hususlar nedir?

2. el iPhone almayı düşünüyorum şu anda elimde iPhone X var bunu satıp üstüne koyup 11 Pro Max veya 12 alacağım, gidip telefonculara bakacağım dikkat etmem hususlar nedir?

Telefonculara bakmak yerine Sahibinden, Letgo, Facebook Marketplace gibi siteler üzerinden temiz cihaz bulmaya çalış.

Telefonculara bakmak yerine Sahibinden, Letgo, Facebook Marketplace gibi siteler üzerinden temiz cihaz bulnaya çalış.
Bende tam bunu atıyordum.

Kesinlikle kişiden aldığına dair yazılı belge al. Ayrıca satın aldığın kişiyle faturadaki isim aynı olsun. Zamanında çalıntı telefon almıştım başım yanmıştı . Mahkemede sanık olmus zar zor beraat etmiştim.

Kesinlikle kişiden aldığına dair yazılı belge al. Ayrıca satın aldığın kişiyle faturadaki isim aynı olsun. Zamanında çalıntı telefon almıştım başım yanmıştı. Mahkemede sanık olmus zar zor beraat etmiştim.

Hocam gidip yüz yüze telefoncularlamı konusmak mantıklı yoksa sahibindende almak mı?

Hocam gidip yüz yüze telefoncularlamı konusmak mantıklı yoksa sahibindende almak mı?
Ben telefonculardan almaktan yanayım. Yenilenmiş cihaz alırım, sahibindenden ikinci el telefon almam. Herseyi ikinci el alırım ama telefon işi biraz sakat. Yenilenmiş yada tanıdık telefonculardan ikinci el cihaz almaktan yanayım.

Geri
Yukarı