2. el iPhone XS nereden alınmalı?

En iyisi falan benim demedim gerçi bu cevabı veren malum partili bilgisiz elemanların en önünde bayrak sallayanı değil misin sen? Konuşma kanka bir şey hakkında bilgin yok boşsun konuşma ne olur insanları yanıltma ya :D

Komik cidden 2 cümle kurduk diye bizi partili yaptı yazık sana kankam çık dışarı azıcık gez beynin ceyran yapsın. :)

Kanka benim için boyutu pek önemli değil diyebilirim kamerası ve günlük kullanım için uygunsa yeterli Android'den çok çektiğim için iOSa geçme kararı aldım artık.

SE 2016 ve 2020 kullandım ve hiçbir SE serisinin önermiyorum evet performans bakımından cidden kaliteli cihazlar ancak batarya ekran kamera çok zayıf hadi kamerayı da geçtim sadece batarya ekran yüzünden alınmaz X serisi ve 11 seriside zorunda kalınmadıkça alınmamalı X serisinde kronik Face ID bozulma sorunu var ve ekran bakımından zayıf ayrıca güncelleme almıyor 11 ise ekran bakımından zayıf yani eğer illa iPhone alacaksan 12 miniden aşağı alınmamalı şu anda 12 mini kullanıyorum onun bile ekranı bataryası bana iyi gelmiyor.

3 gün önce Fransa'dan gelen ben buna oturma organıyla gülüp sadece profil fotoğrafının asgari ücretliliğine yandı :D :D

Aynen en iyisi sensin. 👍

SE 2016 ve 2020 kullandım ve hiçbir SE serisinin önermiyorum evet performans bakımından cidden kaliteli cihazlar ancak batarya ekran kamera çok zayıf hadi kamerayı da geçtim sadece batarya ekran yüzünden alınmaz X serisi ve 11 seriside zorunda kalınmadıkça alınmamalı X serisinde kronik Face ID bozulma sorunu var ve ekran bakımından zayıf ayrıca güncelleme almıyor 11 ise ekran bakımından zayıf yani eğer illa iPhone alacaksan 12 miniden aşağı alınmamalı şu anda 12 mini kullanıyorum onun bile ekranı bataryası bana iyi gelmiyor.

Aynen en iyisi sensin. 👍

Benim zaten kralının kim olduğunu fark etmene sevindim :D (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı