2.el PlayStation 4 alırken nelere dikkat etdilmeli?

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Selam, yarın bir tanıdıgımdan PS4 almaya gideceğim, kontrol edeceğiz. Fat kasa mıdır nedir hiç bilmiyorum, ne olduğunu yarın göreceğim. Bir iki el pes falan atarız. Cihaz düzgünce çalıştıktan sonra başka herhangi bir şeye dikkat etmeli miyim?

5.500 TL'ye bulduğum için kaçırmak da istemiyorum.

5500 tl çok iddiali bir fiyat hocam kaç gb?
Bilmiyorum ki, aldığım tanıdık da öyle teknolojiyle çok içli dışlı biri değil o da bilmiyordur muhtemelen. Konsolu alıp temizliğini yaptıktan sonra kullanmak gibi bir düşüncem var. Arkadaş biraz it olduğu için şimdi bir problemi varsa söylememiş de olabilir, yarın göreceğiz.

Bilmiyorum ki, aldığım tanıdık da öyle teknolojiyle çok içli dışlı biri değil o da bilmiyordur muhtemelen. Konsolu alıp temizliğini yaptıktan sonra kullanmak gibi bir düşüncem var. Arkadaş biraz it olduğu için şimdi bir problemi varsa söylememiş de olabilir, yarın göreceğiz.

Hocam arka taraftaki sticker çok dikkat edin o sticker yoksa cihaz daha önce açılmış demektir.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    8,7 KB · Görüntüleme: 23
Hocam arka taraftaki sticker çok dikkat edin o sticker yoksa cihaz daha önce açılmış demektir.
Hocam düzgünce çalıştıktan sonra açılmış olsa bir fark edermi? 30 dakika kadar oynayacağız bir problem çıkmazsa almayı düşünüyorum. Zaten tamir görmüş cihazlardan bile ucuza satılıyor. Tek temennim büyük bir sorunu olmaması.

Hocam düzgünce çalıştıktan sonra açılmış olsa bir fark eder mi? 30 dakika kadar oynayacağız bir problem çıkmazsa almayı düşünüyorum. Zaten tamir görmüş cihazlardan bile ucuza satılıyor. Tek temennim büyük bir sorunu olmaması.

Hocam siz bilirsiniz sadece ileride belki sorun yaratabilir onun harcinde pek bilgim yok PS 4,5 ile alakalı.

Fiyat uygun. Konsolun fan sesini, ısı değerlerini, kontrolcüsünü kontrol edin temiz ise yapıştırın geçin ve Türkçe altyazılı, dublajlı başyapıt Sony oyunlarının tadını PS Plus ile çıkarın.

Fiyat uygun. Konsolun fan sesini, ısı değerlerini, kontrolcüsünü kontrol edin temiz ise yapıştırın geçin ve Türkçe altyazılı, dublajlı başyapıt Sony oyunlarının tadını PS Plus ile çıkarın.
Hocam baktım, anakart yanmış değiştirilmiş. Bir de kontrolcüye su döküldü ama bir problemi yok dedi. 2 kontrolcülü, kırılmış bir cihaz. Bence gayet iyi. 30 dakika kadar oynadım fanın sesi hiç çıkmıyor. ses durumu böyle olunca ısıyı da kontrol etmedim. 1 el fifa, 2 el mortal kombat attık. Kırılmış olması da işime geliyor.

Hocam baktım, anakart yanmış değiştirilmiş. Bir de kontrolcüye su döküldü ama bir problemi yok dedi. 2 kontrolcülü, kırılmış bir cihaz. Bence gayet iyi. 30 dakika kadar oynadım fanın sesi hiç çıkmıyor. ses durumu böyle olunca ısıyı da kontrol etmedim. 1 el fifa, 2 el mortal kombat attık. Kırılmış olması da işime geliyor.
Bu fiyata orjinal bulmak bile çok zor iken üstüne kırılmış olması çok çok avantajlı büyük ihtimalle satan kişinin piyasadan haberi yok en dandik kırılmış PS4'ler bile 9-10'dan başlıyor temiz olsun desen 12-13 buluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı