2. el RTX4070 Ti nasıldır?

Bütçe
25000
Vallahi adama tam güvenemedim test edemem dedi ama satışı bayağı var, sahibinden Param Güvende'yle alınır mı? Bilemedim hiç önceden deneyimim olmadı

Adam cikar tak yapmaya useniyormus

Al kendin yap o zaman testleri hocam. Param güvende ile al derim ben.

Adam cikar tak yapmaya useniyomus.

Üşensin Param Güvende var. Ben aynı marka ve modelin düz 4070 olanını Ekim ayında 17K'ya ikinci el aldım. Test falan da istemedim. Taktım, yaptım testimi verdim onayı bitti alışveriş.

Dolar 32 TL'yi geçmişken bunun gibi high-end bir modele 24-25K para değil. Soğutması mükemmel ve garantisi 1 yıldan fazla var. 4070 Super de hoş kart ama bu bütçede en dandik modellerini satıyorlar.

Üşensin Param Güvende var. Ben aynı marka ve modelin düz 4070 olanını Ekim ayında 17K'ya ikinci el aldım. Test falan da istemedim. Taktım, yaptım testimi verdim onayı bitti alışveriş.

Dolar 32 TL'yi geçmişken bunun gibi high-end bir modele 24-25K para değil. Soğutması mükemmel ve garantisi 1 yıldan fazla var. 4070 Super de hoş kart ama bu bütçede en dandik modellerini satıyorlar.
tamamdır alacağım inşallah cok tesekkur ederim herkese,birsey daha sorcam ben bu param guvendeyi ilk defa kullancam sikayetvar’a baktım herkes sikayet etmis

Dosya Ekleri

• IMG_1120.png
    IMG_1120.png
    146,5 KB · Görüntüleme: 8
tamamdır alacağım inşallah cok tesekkur ederim herkese,birsey daha sorcam ben bu param guvendeyi ilk defa kullancam sikayetvar’a baktım herkes sikayet etmis

Şikayetvar'da senden şikayet edenleri de bulursun. Orası uçan kuştan şikayet edenlerle dolu. Param Güvende alıcı için en sağlam seçeneklerden birisidir.

Ödemeni yaptığında paranı Sahibinden tutuyor, karşıya aktarmıyor. Kart teslim edildikten sonra 2-3 gün onay süren var. Testini yaparsın beğenirsen verirsin onayı paran karşıya gider. Yok beğenmezsen geri kargolarsın, satıcıya testim edildiğinde otomatikman paran iade edilir.

Korkacak bir durum yok anlayacağın tamamen güvenli.

Satıcıya gelip test edebilir miyiz falan diye sordum; ürün kusursuz çalışıyor test yapamayız oturup takıp çıkarmak istemiyorum daha önce sattığım ürünlere ve yorumlara bakabilirsiniz dedi. Param Güvende ile daha önceden bayağı bir satış yapmış ama güvenemedim. Daha önceden Param Güvende ile alışveriş yapmadım.https://shbd.io/s/SLS6Ry3y
Bu kafada birinden ürün almam.

Satıcıya gelip test edebilir miyiz falan diye sordum; ürün kusursuz çalışıyor test yapamayız oturup takıp çıkarmak istemiyorum daha önce sattığım ürünlere ve yorumlara bakabilirsiniz dedi. Param Güvende ile daha önceden bayağı bir satış yapmış ama güvenemedim. Daha önceden Param Güvende ile alışveriş yapmadım.https://shbd.io/s/SLS6Ry3y

Test yapmadan 2. el kart alınmaz. Satıcı test yapmak istemiyorsa ya tokatçıdır yada kartın bir sorunu vardır.

Test yapmadan 2. el kart alınmaz. Satıcı test yapmak istemiyorsa ya tokatçıdır ya da kartın bir sorunu vardır.

Ya da uğraşmak istemiyordur. Ben de Ryzen 5600'ümü Param Güvende ile satacağım ne yani kalkıp 5700X3D'yi söküp onu mu takayım sırf paranoyak birini tatmin etmek için?

Alan kişi kendisi yapsın zaten Param Güvende açmışım, çok mızmızlanıyorsa da başkasından alsın.

Geri
Yukarı