2. el telefon satışları

Tugay

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhabalar herkese , ikinci el telefon satışlarının fazla ucuz olduğunu gördüm. Bu nedenle de internetde fiyat araştırması yapıyordum ki net bir sonuca ulaşamadım. Bilginiz var ise galaxy s3 , iphone 5 , veya daha giriş seviyesi olarak xperia sola , s3 mini gibi telfonlar kaç tl'ye satılır? Veya sizde bu ürünler var ise ne kadara satarsınız?

Şu an bende S3 var kullandım artık 2. el sayılır, ama yeni gibi gözüm gibi baktım.

Satacak olsam 1200 TL'den aşağı satmam.

Tabi alacağın ürünün temizliğine bakacaksın üstünde bir sürü çizik varsa ona 1000 TL bile verilmez.

Şu an bende S3 var kullandım artık 2. el sayılır, ama yeni gibi gözüm gibi baktım.

Tabi alacağın ürünün temizliğine bakacaksın üstünde bir sürü çizik varsa ona 1000 TL bile verilmez.

Açıkcası benim oturduğum yerde telefoncular s3'e 700-800 tl teklif ediyorlar çizik felan yok. Satarlarken de aynı fiyatı söylüyorlar.

Naptın kardeş S3 0'ı 1300TL :)

Ne yapabilirim bilmiyorum. Sıfırının ne kadar olduğunu biliyorum ama adamlar S4 çıkıcak diye bu fiyatı söylüyorlar. Hatta bazıları hemen sat bu fiyata S4 çıkınca o kadar etmez diyorlar. Satış fiyatı da burada 800 tl civarı almak isteyen Muğla/Milas a gelebilir. Her telefoncu bunu söylüyor. Bu duram da elden vermek karlı olacak.

Ne yapabilirim bilmiyorum. Sıfırının ne kadar olduğunu biliyorum ama adamlar S4 çıkıcak diye bu fiyatı söylüyorlar. Hatta bazıları hemen sat bu fiyata S4 çıkınca o kadar etmez diyorlar. Satış fiyatı da burada 800 tl civarı almak isteyen Muğla/Milas a gelebilir. Her telefoncu bunu söylüyor. Bu duram da elden vermek karlı olacak.

S4 çıktıktan bir süre sonra iPhone 5S çıkacak büyük ihtimal. Note 2'den sonra zaten s3'ün değeri düştü. Biran önce elden çıkarın bence. Sony'nin piyasaya sürdüğü "xperia"ları da unutmamak lazım tabi.

Ya bilip bilmeden konuşmayın. Şimdi adam telefonu distribütör garantili aldı bir sıkıntı oldu mu Samsung yetkili servis hallediyor. Bu 1300 TL naptınız siz diyen arkadaşlar bu telefonlar babasının hayrına mı 300 TL daha ucuz. Hepsiburada'da ürün açıklamasının en tepesinde ne yazıyor oku bakayım... Ürüne bir şey olunca tamiri garanti olmuyor, değişim için 2.5 ay bekliyorsun ve servisi telefonu getiren adamın ''teknisyeni'' yapıyor... Doğal olarak distribütör garantili ürünü en az 1200'den satması lazım... Ama yok ben sıfır alırım iyi kullanırım hiçbişeycik olmaz diyorsanız buyrun..

Abi bende Milaslıyım. Ben S3' ü buradan gönderim sen orada sat. Her telefoncu 800tl diyor değiştirmeyeceğim böyle olursa :D

Yeni konular

Geri
Yukarı