Steam Epic Games 2 farklı GTA 5 hesabı nasıl birleştirilir?

Firatalanta

Hectopat
Hem Epic Games hem de Steam'de GTA 5 sahibiyim ve 2 farklı bilgisayardan Online oynamak istiyoruz ama Steam ve Epic Games sadece 1 Social Club'a izin veriyor nasıl oluyorsa. Steam'deki GTA 5'i daha dün satın aldım ve hiç giriş yapmamıştım şu ana kadar. Bunu nasıl geçireceğiz, hesap bağlama yapılıyor mu?

Hem Epic Games hem de Steam'de GTA 5 sahibiyim ve 2 farklı bilgisayardan Online oynamak istiyoruz ama Steam ve Epic Games sadece 1 Social Club'a izin veriyor nasıl oluyorsa. Steam'deki GTA 5'i daha dün satın aldım ve hiç giriş yapmamıştım şu ana kadar. Bunu nasıl geçireceğiz, hesap bağlama yapılıyor mu?

Nasıl yani iki platformdan aynı hesapla mı oynamak istiyorsunuz.

Nasıl yani iki platformdan aynı hesapla mı oynamak istiyorsunuz.
Evet, bir bilgisayar Epic Games'den girecek. Diğeri daha dün satın aldığım Steam hesabından giriş yapacak. Ama her ikisinin Social Club hesabı sadece bir hesaba bağlı şu anda. Ben daha önce sadece Epic Games üzerinden GTA 5 oynadım, Steam'den hiç giriş olmamıştı.

İkisinde de aynı Rockstar hesabını açın.

Ama bence farklı hesaptan açın.

Birinden ban yerseniz diğerindende gider.

GTA 5 hesapları kullanılan launchera göre değil, Social Club hesabına göredir. Steam'de de, Epic Games'de de aynı Social Club hesabından giriş yaptığınız için, bir fark olmaz. Hesap, aynı hesap.

Evet, bir bilgisayar Epic Games'den girecek. Diğeri daha dün satın aldığım Steam hesabından giriş yapacak. Ama her ikisinin Social Club hesabı sadece bir hesaba bağlı şu anda. Ben daha önce sadece Epic Games üzerinden GTA 5 oynadım, Steam'den hiç giriş olmamıştı.
Daha önce social club isteyen başka bir oyunla hesabınızı bağladıysanız aynı hesap olması normal. Sanırım Rockstar Games'in destek kısmından ticket açmadığınız sürece hesabınızı unlink edemiyorsunuz.

Evet, bir bilgisayar Epic Games'ten girecek. Diğeri daha dün satın aldığım Steam hesabından giriş yapacak. Ama her ikisinin Social Club hesabı sadece bir hesaba bağlı şu anda. Ben daha önce sadece Epic Games üzerinden GTA 5 oynadım, Steam'den hiç giriş olmamıştı.

Hocam ikiniz aynı anda Online giremezsiniz yalnız biliyorsunuz değil mi?

İkisinde de aynı Rockstar hesabını açın.

Ama bence farklı hesaptan açın.

Birinden ban yerseniz diğerindende gider.

GTA 5 hesapları kullanılan launchera göre değil, Social Club hesabına göredir. Steam'de de, Epic Games'de de aynı Social Club hesabından giriş yaptığınız için, bir fark olmaz. Hesap, aynı hesap.
Tamam işte anlatmak istediğim şu. İkimizde bir Social Club hesabından giriş yapmaya çalıştığımızda bizi oyundan atıyor. İki hesap var Socail Clubta bir tane daha açtım ama onda da play dediğimde beni ana hesaba atıyor. O yüzden oynayamıyoruz.

Daha önce social club isteyen başka bir oyunla hesabınızı bağladıysanız aynı hesap olması normal. Sanırım Rockstar Games'in destek kısmından ticket açmadığınız sürece hesabınızı unlink edemiyorsunuz.
Çok saçma bir olay anlamadım gitti, sanırım tek çözüm bu.

Geri
Yukarı