2 kişiyle oynanacak sıkmayacak zevkli oyun önerisi

DArkSamuray1652

Centipat
Daha fazla  
RAM
32
Ekran kartı
GeForce RTX3060 Tİ
İşlemci
Amd Ryzen 5 5600
Arkadaşımla oyun arıyoruz önerdiğiniz oyunları yazın fark etmez artık çok çok sıkıldık oyunsuzluktan. 2 kişiyiz önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşımın bilgisayarı çok azıcık kötü fazla kötü değil benimkine göre kötü ama çoğu oyunu açıyor deliler gibi sistem ve depolama istemeyen oyun olursa çok daha iyi olur.

Arkadaşımla oyun arıyoruz önerdiğiniz oyunları yazın fark etmez artık çok çok sıkıldık oyunsuzluktan. 2 kişiyiz önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşımın bilgisayarı çok azıcık kötü fazla kötü değil benimkine göre kötü ama çoğu oyunu açıyor deliler gibi sistem ve depolama istemeyen oyun olursa çok daha iyi olur.

Ready or Not oynayabilirsiniz. Hem fiyatı da uygun.

2 kişi için kesinlikle It Takes Two öneririm, birinizin alması yeterli. Aynı şekilde A Way Out içinde geçerli.

Game Pass veya Steam üzerinden EA Play ile oynanabiliyor ikisi de.

Project Zomboid oynayabilirsiniz 32 kişi max oynayabilirsiniz

It Takes Two ve A Way Out Game Pass ile oynanabilir. Üstelik biriniz bile alsa Game Pass diğeri de oynayabiliyor. Portal 2, Escape The Backrooms, Dying Light 1-2, Serious Sam oyunları (2'nin özel bir yeri var bende onu tavsiye ederim, diğerleri de iyidir).

it takes two, a way out, unrawel 2, human: fall flat, payday, mount your friends, guns gore& cannoli 1 ve 2, raft. Bu oyunların sadece payday ve raft'ı iki kişinin de alması gerekiyor, diğer oyunlarda remote play together olduğu için 2 kişi tek bilgisayarda rahatça oynayabiliyorsunuz bütçe dostu :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı