2. nesil AirPods alınır mı?

Eakkuzu

Hectopat
Daha fazla  
Bisiklet üzerinde kullanacağım. düşürür müyüm korkusu var aslında :D ama 1900TL bandında da önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone kullanıcısı için alınabilir. Müzik de normal kullanıcı için gayet yeterli. Suya dayanıksız. Kulaktan düşme problemi yaşamazsın çünkü 3.nesil yeni kulaklığa göre boyutu gayet ideal. 3. nesil çok ufak olduğu için düşme problemi yaşatıyor.

Hocam bu fiyata çok daha iyi kulaklıklar mevcut. sesi çok fazla dışarıya veriyor kalitesi normal sanırım o silikon olmadığından dolayı ama rahatsız edici bir durum sizce fiyatını hak ediyor mu?
Fiyat için bir şey diyemem ülkede ucuz olan bir şey yok. Ama kulaklığın kalitesi gayet tatmin edici müzik için de gayet iyi.

Hocam bu fiyata çok daha iyi kulaklıklar mevcut. sesi çok fazla dışarıya veriyor kalitesi normal sanırım o silikon olmadığından dolayı ama rahatsız edici bir durum sizce fiyatını hak ediyor mu?
Senkronizasyon konusunda Apple telefonlar için fiyatı hakediyor. Fakat sadece müzik için alınacaksa tabii ki bu fiyat bandının çok aşağısında fiyat/performans ürünleri alabilir. Tamamen kişinin tercihine bağlı. Ben 3.nesil slikonsuz olandan aldım aşırı hafif ve ufak, suya dayanıklılığından dolayı spor amaçlı aldım fakat çok ufak her kulağa göre değil, ben de pek sorun olmuyor ama düşme problemi yaşatıyor. 2. nesil de yakınımda var, çok daha iyi kulağa oturuyor, düşme problemi olan bir kulaklık değil yani. Ayrıca verim olarak da 2 ve 3 arasında kesinlikle normal kullanıcı için aşırı bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı