2 senede sıfırdan sayısal yapılır mı?

lReady2Die

Hectopat
Sözel bölümünün derslerini görüp sıfırdan sayısal yapılır mı? (sözel sınıfına yeni geçtim ama istediğim bölüm sayısal da olduğu için. Sözel sınıfında sözel dersi görüyorum ama evde kendim sayısal çalışıyorum) şimdi sayısal sınıfına geçersem dersler çok ağır gelecek adapte olamam o yüzden sıfırdan kendi kendime sayısal çalışıyorum. (11.sınıf + 3 ay yaz tatili + 12 sınıf) bu kadar zamanda temeli olmayan biri olarak günde 3 saat çalışarak sayısal da kaç yaparım. Yazılım isteyen biri olarak bu zaman yeter mi?

Sözel bölümünün derslerini görüp sıfırdan sayısal yapılır mı? (sözel sınıfına yeni geçtim ama istediğim bölüm sayısal da olduğu için. Sözel sınıfında sözel dersi görüyorum ama evde kendim sayısal çalışıyorum) şimdi sayısal sınıfına geçersem dersler çok ağır gelecek adapte olamam o yüzden sıfırdan kendi kendime sayısal çalışıyorum. (şu anki yaz tatili + 11.sınıf + 3 ay yaz tatili + 12 sınıf) bu kadar zamanda temeli olmayan biri olarak günde 3 saat çalışarak sayısal da kaç yaparım. Yazılım isteyen biri olarak bu zaman yeter mi?

Hocam temelin yoksa günde 3 saat çok kurtarmayabilir. En azından 11.sınıfta 3 saatle gidip sonrasında daha da arttırabilirsen daha iyi bir sonuç gelir. Fakat çalışacağın saat üzerinden sıralama düşünmek yerine sıralama hedefi üzerinden çalışma saati düşünürsen daha motive edici olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı