2 yıllık üniversite sonucu tekrarı mı?

wingtspanda

Centipat
Daha fazla  
2 yıllık üniversite okuyordum son yılın son döneminde bütün hocalar bıraktı. Şimdi ben sadece 2.dönemin sınavlarına mı gideceğim yoksa sınıf tekrarı mı?

1640729143495.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönemden bağımsız hangi dersten kaldıysanız ona girersiniz. Hepsinden kaldığınız için dönem tekrarı oluyor.
Yani sınıfı komple tekrar okumama gerek yok değil mi gidip son dönemimi okuyup mezun oluyorum
Okul sitesinde hiçbir şey doğru düzgün gözükmediği için kafam karıştı.

Yani sınıfı komple tekrar okumama gerek yok değil mi gidip son dönemimi okuyup mezun oluyorum
Okul sitesinde hiçbir şey doğru düzgün gözükmediği için kafam karıştı.
Hocam mantık şu şekilde; güz dönemi dersinden kaldıysanız o dersi sadece seneye güz döneminde verebilirsiniz, bahar dönemi için de aynı şekilde. 2. ve 3. dönemden de kaldığınız bazı dersler var, onları verdiyseniz sonrasında, sadece seneye bahar döneminden dersleri alıp vermeniz lazım. Yoğunluk olmaması için yaz okulu da düşünebilirsiniz.

Hocam mantık şu şekilde; güz dönemi dersinden kaldıysanız o dersi sadece seneye güz döneminde verebilirsiniz, bahar dönemi için de aynı şekilde. 2. ve 3. dönemden de kaldığınız bazı dersler var, onları verdiyseniz sonrasında, sadece seneye bahar döneminden dersleri alıp vermeniz lazım. Yoğunluk olmaması için yaz okulu da düşünebilirsiniz.
Anladım hocam çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı