20.000 TL CS:GO için masaüstü toplama

Bütçe
20000

kte4optik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasa için maksimum 20bin bütçem var. Bunu aşmak istemiyorum. Uzun zamandır pek bilgisayar parçası bakmıyorum, olaya uzağım yani. Birkaç günlük araştırmalarım sonucu bir sistem topladım fakat 22000 TL tutuyor şu anki fiyatları ile. Bilgisayarı toplama amacım öncelik olarak CS:GO. Uzun bir süre yüksek FPS ile kasmadan oynamak istiyorum. Sizlere sormak istediğim bu sistemi 20000'e düşürmek için neleri kısmalıyım. Benim düşüncem anakart ve kasayı değiştirmek. Onlarda daha ekonomik ürünler alınabileceğini düşünüyorum ama karar veremedim. Bu konuda ve başka konuda da olursa tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Sistemi aşağıda paylaşıyorum.

Ram
Ekran kartı
Ana kart
İşlemci
Kasa+CPU
Ssd
İşlemci Soğutucu

CS:GO için 15.000TL yeter hocam. Ben PC'yi 2 sene önce 5500TL'ye topladım. Şu an CS:GO'da ortalama 300FPS Valorant'ta 250FPS alıyorum. CS:GO'da düşük ayarlarda 450 falan.

CS:GO için 15.000TL yeter hocam. Ben PC'yi 2 sene önce 5500TL'ye topladım. Şu an CS:GO'da ortalama 300FPS Valorant'ta 250FPS alıyorum. CS:GO'da düşük ayarlarda 450 falan.
CS:GO da hangi ayarlarda o fps i alıyorsunuz hocam, bir de sisteminizin bileşenleri nedir?
Ben de farkındayım o fiyatlara oyun için yeterli bir sistem toplanabileceğini fakat almışken biraz da bütçeyi zorlayıp imkanımla alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Biliyorsunuz bin kere düşünüp bir kere alıyoruz bu dönemde her şey çok pahalı. En son sistemimi 6-7 sene önce toplamıştım 4500 e.

Yeni konular

Geri
Yukarı