20.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Dimensity serisi kesinlikle ön yargının kırılması gereken bir seri.
Hocam birde kamera konusunu sormak istiyorum bu üç cihazdan hangisi kamera anlamında daha başarılıdır sizce? Batarya önemli bir nokta bizim için fakat kamerada en az onun kadar önemli. Özellikle arka kamera. Cihazların sensörlerini ve kamera özelliklerini incelediğimde. Samsung ve Tecno'da Samsung sensörü mevcut ve Poco'da omnivision sensör kullanılmış. Samsung kamera konusundada ekranda olduğu kadar iddialı bir marka fakat Poco'nunda zayıf olduğunu sanmıyorum. Yinede. Sizin görüşünüz nedir bu konuda?

Techno servis ağı konusunda sanırım düşük.

S22 bilmem ama diğer cihazlarda çok güzel performans veriyor. Mesela Poco x3 pro.
Doğrudur

Sorunlu olanlar 8 Gen 1 ve 888 zaten.

8 Gen 1 ve 888 ne kadar sorunluysa Exynos 2200 ve Exynos 2100 de o kadar sorunlu. Kas gücünde Snapdragon varyantına göre kötüler ve ISP'leri berbat.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar şu ana kadar gelen yorumlar doğrultusunda, yoğun oyun vs. kullanımı olmayacağı için S22 daha uygun gibi görünüyor. Peki, S22 ile Z Flip4 arasında 5-6 bin lira fark var. Zorlarsak belki orayada çıkma ihtimalimiz olabilir o cihazın avantajları ve dezavantajları nedir? S22 ile kıyasla. Ve sizce mantıken 5-6 bin lira fark verip onu almaya gerek var mı? (Babam tasarımsal anlamda o cihazı Tecno, Poco ve Samsung S22 gibi cihazlardan daha çok beğeniyor o sebebpten sormak istiyorum)

8 Gen 1 ve 888 ne kadar sorunluysa Exynos 2200 ve Exynos 2100 de o kadar sorunlu. Kas gücünde Snapdragon varyantına göre kötüler ve ISP'leri berbat.

Exynos 2100 fotoğraf ve video işlemede daha iyi değil mi? Oyun performansında SD 888 geçiyor. Türkçe konuş da anlayalım 😁 Şakası bir yana sen de demişsin.
Screenshot_20230712_235242_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Exynos 2100 fotoğraf ve video işlemede daha iyi değil mi? Oyun performansında SD 888 geçiyor. Türkçe konuş da anlayalım 😁
ISP dediğim işlemcinin görsel işleme motoru. Exynos 2100 kesinlikle bu konuda Snapdragon 888’den daha kötü, Mrwhosettheboss bundan bahsetmişti.

Ayrıca alıntıladığın mesajda Exynos 2100 & 2200 sorunlu gibi bir çıkarıma varmadım, 8 Gen 1 ve 888 neyse 2100 ve 2200’de o, hatta 2200 gözle görülür bir şekilde daha zayıf.

😁 Şakası bir yana sen de demişsin.Eki Görüntüle 1859715
Dostum 8 ay önceki mesaj, insanlar öğrenir.

ISP dediğim işlemcinin görsel işleme motoru.
Bunu sormustum, teşekkürler.
Ayrıca alıntıladığın mesajda Exynos 2100 & 2200 sorunlu gibi bir çıkarıma varmadım, 8 Gen 1 ve 888 neyse 2100 ve 2200’de o, hatta 2200 gözle görülür bir şekilde daha zayıf.
Neden 8 Gen 1 hakkında bu kadar olumsuzluk var ama 2200'de yok peki? Ve siz bu verilere nereden erisiyorsunuz? O kanaldan mi sadece?

Arkadaşlar merhaba, babam iPhone X'in şarjının hızlı bitmesi, ses kalitesinin düşüklüğü, kamera performansının yetersiz oluşu ve 64 GB depolama alanının yetersizliği sebebiyle yeni bir cihaza geçmeyi düşünüyor. Android bir cihaz tercihi. Samsung Z flip4 çok beğendiği bir cihaz fakat o telefona o kadar para vermeğe değer mi bilemiyorum (24-25.000 gibi fiyatlar). Kamera performansı, ekran kalitesi, şarjının ne kadar gittiği önemli ve uzun ömürlü bir cihaz düşünüyoruz. Sizin bu ihtiyaçlar doğrultusunda tavsiyeniz hangi cihaz olur? (benim şu ana kadar 3 model kafama yattı [Tecno Phantom X2, Poco F3 ve Samsung Galaxy S22] fakat kararsızlığımız sürüyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.)

S21 FE, S21, POCO F5.

Geri
Yukarı