20.000 TL'ye kadar video düzenlemek ve oyun için güçlü dizüstü bilgisayar önerisi

Alperen136

Decapat
Daha fazla  
Teknoloji, kamerası önemli değil benim için. Benim için önemli olan ekran, işlemci, ekran kartıdır. Batarya çok kötü olmasın bir de.

Teknoloji, kamerası önemli değil benim için. Benim için önemli olan ekran, işlemci, ekran kartıdır. Batarya çok kötü olmasın bir de.

Batarya kötü olmasın diyorsunuz ama oyuncu laptopu bakmak istiyorsunuz.Max 3 saat ömür veriyor o cihazlar.Prize bağlı yaşamaları lazım o cihazların daha iyi performans için.

İstediğiniz özellikte ki cihazların hepsinin batarya süresi düşük olur.
Bunun ekranı çok da iyi değil ekrana önem veriyorsanız atılan Lenovo'ya yönelin.

İstediğiniz özellikte ki cihazların hepsinin batarya süresi düşük olur.
Bunun ekranı çok da iyi değil ekrana önem veriyorsanız atılan Lenovo'ya yönelin.

4K gerek yok çözünürlüğü 1080 altı olmasın diye.

Batarya kötü olmasın diyorsunuz ama oyuncu laptopu bakmak istiyorsunuz. Max 3 saat ömür veriyor o cihazlar prize bağlı yaşamaları lazım o cihazların daha iyi performans için.

Oyun oynamadığım zaman üzün süreli se sorun değil.

2 bilgisayardan Acar'ı daha çok beğendim, ekranı iyi olsun derken kare hızı ve yüksek çözünürlük den bahsetmedim, en ez 60 kare hızı ve 1920×1080 çözünürlük yeterli

Son düzenleme:
4K gerek yok çözünürlüğü 1080 altı olmasın diye.

Oyun oynamadığım zaman üzün süreli se sorun değil.

2 bilgisayardan Acar'ı daha çok beğendim, ekranı iyi olsun derken kare hızı ve yüksek çözünürlük den bahsetmedim, en ez 60 kare hızı ve 1920×1080 çözünürlük yeterli
1080p bu fiyat bandlarında fix zaten.60 hz ekran yok 144 hz oluyor genelde.Oyun oynamadığımda benim cihazımda acer nitro bu arada 3.5 saat gidiyor klavye monitor takılı olmadığı zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı