20.000 TL'ye Yayın / oyun için bilgisayar önerisi

Merhaba, bir bilgisayar almak istiyorum maksimum bütçem 20k TL. Hem yayın hem oyun için kullanmak istiyorum ve bir bilgisayar buldum 18.779'a. Özellikler şöyle.
- Intel Core i5 12400F.
- BIOSTAR H610mh.
- INNO3D RTX 3060 Twin X2 12 GB.
- Crucial Ballistix 16 GB 2x8.
- Cooler Master CMP510 650W 80+
Daha ucuza veya aynı fiyata daha güzel önerileriniz varsa yazarsanız güzel olur. i3 serisi ve 1650 / 1660 olmasa iyi olur.
NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bütçe artarsa bu pişman etmez.

Bence öyle düşükte oynama neden dersen izleyici kötü çözünürlük izlemek istemez. 2. El monitorü ama iyi olsun. Ayrıca sana bir tavsiye vereyim hiç yayın yapacağım diye kendini zorlama. Kendini önemse kendin için içini rahatlatacak bişey al, 18K'ya güzel bir bilgisayar. 1.5K'ya 2. el monitor al. 500'e klavye mouse çatır çatır oyna. Kimse izlemez kalitesiz yayın. Kalitesizden kastım hani koskoca Elraen falan var ya. Ben şahsen o kaliteye alıştığımdan izlediğim 2 yayıncı var sadece. Başka birini de asla izlemem.

Bence öyle düşükte oynama neden dersen izleyici kötü çözünürlük izlemek istemez. 2. El monitorü ama iyi olsun. Ayrıca sana bir tavsiye vereyim hiç yayın yapacağım diye kendini zorlama. Kendini önemse kendin için içini rahatlatacak bişey al, 18K'ya güzel bir bilgisayar. 1.5K'ya 2. el monitor al. 500'e klavye mouse çatır çatır oyna. Kimse izlemez kalitesiz yayın. Kalitesizden kastım hani koskoca Elraen falan var ya. Ben şahsen o kaliteye alıştığımdan izlediğim 2 yayıncı var sadece. Başka birini de asla izlemem.
Monitörüm var 144 Hz.

Monitörüm var 144 Hz.
2 seçeneğin var ya yayıncı olucan ya kendi halinde oyun oynayan. Bence kendi halinde oyun oyna eğer ki izleneceğini düşündüğün bir özelliğin yoksa. Burda yayıncı say desem hepsinin belli bir özellikleri var. Örneğin Elraen iyi muhabbet yapıyor, bazıları speedrun yapıyor izleniyor bazıları yeteneğinden izleniyor. Eğer o yola girersen izlenmeyince çok üzülürsün. Sonra üzüleceğüne şimdi üzül sonra sevin.

Yeni konular

Geri
Yukarı