20.000TL'ye kadar yazılım için laptop önerisi

Bütçe
14.000-20.000 TL

SucukluNesquik

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,

Yazılım işleri, ArcGIS, görüntü işleme gibi uygulamalarda rahatça kullanabileceğim ve beni 5 sene idare edebilecek hafif bir laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım. Nedenleriyle birlikte tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF Gaming F15, Acer Nitro 5, Acer Aspire 5, Monster Abra ve Tulpar serilerini EPEY'den karlılaştırabilirsin. Ama bir model önerecek olsam:

bu iki model olurdu

RAM mümkünse 8 GB üstü olsun, fazla Chrome sekmesi açınca teklemesini istemiyorum PC'nin. Ayrıca ağırlık olarak hafif bir PC lazım yani 2kg geçmezse çok güzel olur. Gigabyte marka laptop daha önce hiç kullanmadım, kullananda görmedim o yüzden pek güvenemiyorum. Önerebileceğiniz başka PC'ler varsa onlara da bakmak isterim. Harici ekran kartı olmak zorunda değil, dahili olsa da olur.

ASUS TUF Gaming F15, Acer Nitro 5, Acer Aspire 5, Monster Abra ve Tulpar serilerini EPEY'den karlılaştırabilirsin. Ama bir model önerecek olsam:

bu iki model olurdu

RAM mümkünse 8 GB üstü olsun, fazla Chrome sekmesi açınca teklemesini istemiyorum PC'nin. Ayrıca ağırlık olarak hafif bir PC lazım yani 2kg geçmezse çok güzel olur. Gigabyte marka laptop daha önce hiç kullanmadım, kullananda görmedim o yüzden pek güvenemiyorum. Önerebileceğiniz başka PC'ler varsa onlara da bakmak isterim. Harici ekran kartı olmak zorunda değil, dahili olsa da olur.
RAM sonradan eklersiniz, bu bütçede olan en iyi Acer Nitro var. Gigabyte olan Clevo kasa yani soba.

8GB ram ek olarak alman gerekebilir piyasadaki çoğu laptop 8gb ramle satılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı