20-22 bin TL telefon önerisi

ToshiroMifune

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X - NVIDIA 4060 Ti - XPG 32GB 6000MHz CL40 - GIGABYTE B650M DS3H - IDCooling FrostFlow X 240 Lite - Samsung 980 Pro - NZXT H510 Flow
Meslek
Gazeteci
Arkadaşlar, 20-22 bin TL, maksiumum 23 bin TL civarı bir telefon önerisi istiyorum. Telefon aldığım zaman uzun yıllar kullanan biriyim. Oyun neredeyse hiç oynamam telefonda.

Uzun yıllar idare edecek kaliteli önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
S23 FE önerdi bir arkadaş. Sizce nasıl bir tercih olur?

Telefondan beklentileriniz nedir?
Ilk mesajda yazdığım gibi. Uzun yıllar kullanabileceğim dayanıklı bir telefon olsun. Oyun oynamıyorum. Gün içerisinde şarj etmek istemiyorum dışarıda olduğum için. Kamera da kırk yılda bir kullanıyorum.

S23 FE öneririm. Yaklaşık 5 gündür kullanıyorum ve cihazdan gayet memnun kaldım.

Eğer lise ya da üniversite öğrencisiysen Samsung eğitim indirimi + uygulamadan alımla 8/256 versiyon 21K'ya geliyor. Kendim bu şekilde aldım.

O fiyat bandında bakılabilecek diğer cihazlar Gt2 Pro ve 13T. Fakat kriterlerine en çok S23Fe uyuyor gibi.

Belki benim konu yardımcı olur:

Ilk mesajda yazdığım gibi. Uzun yıllar kullanabileceğim dayanıklı bir telefon olsun. Oyun oynamıyorum. Gün içerisinde şarj etmek istemiyorum dışarıda olduğum için. Kamera da kırk yılda bir kullanıyorum.
Kamera belirttiğiniz kadar önemsizse ve hızlı şarj isterseniz farklı cihazlara da bakabilirsiniz. Karşılaştırmalı listeden bir göz atın isterseniz. Ayrıca GT 2 Pro kullanıcısıyım önerebilirim size, şuradan özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Edit: "şuradan" linkini yanlış verdiğim için düzelttim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı