20-25 TL Wi-Fi alıcı tavsiyesi

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Windows 10 için sorunsuz kullanabileceğim ve bir odadan diğer odaya çok fazla kesinti olmadan sabit hız alabileceğim bu fiyatta bir Wi-Fi alıcısı var mı? Bağlantım 16 Mbps, o yüzden az da olsa kesinti çok etki ediyor. Teşekkürler.

@fromhell1 Dark ucuz segmentin bilinen markasıdır. O fiyat aralığında ben olsam onu alırım. Bütçe artırabiliyorsan daha kaliteli daha stabil şeyler alabilirsin tabii. Örneğin:
Bütçeye bağlı bir durum, onlarca farklı model var. Yukarıda HB linklerini atmıştım, yorumları okuyup karar verebilirsin. Bazı yorumlar yanıltıcı olabiliyor, adam kurulum yapamayıp yorumlarda ürünü kötülüyor ya da ürünün nasıl çalıştığını anlamıyor gibi.
Hocam sadece verdiğim para boşa gitmesin de sıkıntısız kullanayım diye sordum.
Paran boşa gitmez, ürün gelir denersin işine yaramıyorsa 14 gün içinde iade edersin.

Hocam 2 yıl kadar altyapım olmadığı için komşudan internet çektim. Türlü Wi-Fi adaptörü denedim diyebilirim. Bu fiyattaki çoğu Wi-Fi adaptörü eğer oyun oynamayı düşünüyorsanız sizi tatmin etmeyecektir. Bu tarz cihazlarda önemli olan sadece mesafe olmuyor. 5-6 tane Wi-Fi adaptörü kullandım oyun açısından en memnun eden ASUS USB N14. Fakat sizin bütçenizi aşıyor.

2-3 lira daha ucuz olsun diyorsan teknobiyotik satıyor (kargo bedava):
Banada lazım ancak ücretsiz kargo bulamamıştım. Bunu sipariş edeceğim ancak benim PC'de CD yeri yok diye ne yapacağımı bilmiyorum driver konusunda :).

Banada lazım ancak ücretsiz kargo bulamamıştım. Bunu sipariş edeceğim ancak benim PC'de CD yeri yok diye ne yapacağımı bilmiyorum driver konusunda :).
Bunlar çoğunlukla tak çalıştır oluyor. Driver gerekirse şuradan doğru seri numarasına sahip yazılımı indirip kurarsın:
1581981445705.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı