20-26 bin TL bütçe ile Gaming laptop önerisi

Bütçe
20-26 bin TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bir ay önce 25000'e aldım şu an 27000 olmuş 1 hafta önce Amazon'da hala 25000'di bilgisayardan memnunum internetten videolarını izleyebilirsiniz güzel bir laptop sorun çıkartmadı üstteki videodan da yararlanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık bir ay önce 25000'e aldım şu an 27000 olmuş 1 hafta önce Amazon'da hala 25000'di bilgisayardan memnunum internetten videolarını izleyebilirsiniz güzel bir laptop sorun çıkartmadı üstteki videodan da yararlanabilirsiniz.
600 TL üstüne 4050 varken 3050 almak ne kadar mantıklı bilemedim.

@SadeceYiğit yiğidim bütçe artılmıyor. Artılarak bu seviyeye gelmiş zaten. Gerekirse 3050 içerebilir fark etmez. Bir önerin var mı?

Bunun da yanına RAM gerek.

@SadeceYiğit Yiğidim bütçe artılmıyor. Artılarak bu seviyeye gelmiş zaten. Gerekirse 3050 içerebilir fark etmez. Bir önerin var mı?
Hocam sabredebilirseniz birde şanslıysanız bekleyin derim, illaki 4050'li bir tanesi düşer 26K'ya. Sonra 3050 alıp kafanızı dağlara taşlara vurmayın arada devasa bir performans farkı var göz ardı edilecek kadar değil.

600 TL üstüne 4050 varken 3050 almak ne kadar mantıklı bilemedim.

MSI için diyorsanız ondaki RTX 4050 ekran kartının watt değeri 45 ve oldukça düşük bir değer RTX 3050 bile 75 watt muhtemelen onun o kadar düşük fiyat olmasının sebebi ekran kartının watt değeridir çünkü aynı laptoplar 30000 TL'den başlıyor.

2.ele yönelip 4060 bakınsa daha iyi gibi.

2. el pek tavsiye etmiyorum zaten 25000'e de güzel laptoplar var.

Hocam sabredebilirseniz bir de şanslıysanız bekleyin derim, illaki 4050'li bir tanesi düşer 26K'ya. Sonra 3050 alıp kafanızı dağlara taşlara vurmayın arada devasa bir performans farkı var göz ardı edilecek kadar değil.

Dediğim gibi ben alırken laptop 25000'di şu an 27000 o indirime girene kadar fiyatların ne olacağı belli olmaz hele hele seçimden sonra çok değişebilir.

MSI için diyorsanız ondaki RTX 4050 ekran kartının watt değeri 45 ve oldukça düşük bir değer RTX 3050 bile 75 watt muhtemelen onun o kadar düşük fiyat olmasının sebebi ekran kartının watt değeridir çünkü aynı laptoplar 30000 TL'den başlıyor.

2. el pek tavsiye etmiyorum zaten 25000'e de güzel laptoplar var.

Dediğim gibi ben alırken laptop 25000'di şu an 27000 o indirime girene kadar fiyatların ne olacağı belli olmaz hele hele seçimden sonra çok değişebilir.
Ahh seçimler.. tamamen unutmuşum. Evet seçimlerden sonra fiyatlar acayip artacaktır. Ama 4050 varkende 3050 almak içime hiç sinmiyor biliyormusun.

Bütçeye uygun bu var ama bence bin lira daha ekleyip 4050'li adamakıllı bir laptop alsın.

Bunun da yanına RAM gerek.

Aynı fiyata 3060 varken 4 GB VRAM'li bir 3050 Ti almaak hiç mantıklı değil. En azından bu tip 3050 6 GB Laptop'lar daha mantıklı bir tercih olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı