20-30 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20-30

Mazelyus

Femtopat
Daha fazla  
Değerli hocalarım yalnızca oyun oynayacağım. 20-30bin bandında laptop aramaktayım. Bir süredir araştırıyorum fakat birçok seçenek olduğundan kafam karıştı siz daha iyi anlarsınız diye danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nitrolarda ısınma sorununun ve ekranın soluk oluşundan söz ediliyor ne kadar doğru bu hocam

Merhaba. Harici ekran kartı olan modellere yönelin. ASUS ve Acer'in oyun için olan serilerini inceleyebilirsiniz. ASUS'un ROG ve TUF serisi vardır.

Sizi yormayacaksam önerebileceğiniz başka seçenekler de var mı?

Soğutma ve panel kalitesi istiyorsan Legion da bakılabilir ama performans olarak Nitro.

Soğutma ve panel kalitesi istiyorsan Legion da bakılabilir ama performans olarak Nitro.

Daha çok performans odaklı bir bilgisayar istiyorum

Merhaba. Harici ekran kartı olan modellere yönelin. ASUS ve Acer'in oyun için olan serilerini inceleyebilirsiniz. ASUS'un ROG ve TUF serisi vardır.

Bu fiyat bandında bir öneriniz var mıdır hocam

Daha çok performans odaklı bir bilgisayar istiyorum

Bu fiyat bandında bir öneriniz var mıdır hocam
Ben kendim 40 bine ASUS TUF F17 aldım. i7-12700H, 16 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 SSD, RTX3060, 17 inç ekran. F15 modellerinin fiyatları da gayet uygun. 15-30 bin arası değişiyor. Eylülden beri aldım ve çok sık kullanmama rağmen bazı günler aralıksız 4-5 saat oyun oynadığım oluyor. Her hangi bir sıkıntısı çıkmadı şimdiye kadar. Bir kaç windows güncellemeleri dışında hiç bir olay olmadı. Tavsiye eder miyim, ederim. Ama alacağınız yere göre de değişiyor. Sıfır diye ikinci el satmaya çalışanlar da var piyasada. Almazdan önce aynı modeli bir kaç dükkanda canlı olarak yüz-yüze inceleyip elemanları konuşturun ve sohbet edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı