20.500₺ sistem önerisi

Bütçe
20.500

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Çoğunlukla oyun ve yayın amaçlı kullanmak üzere birkaç yıl götürecek bir sistem satın almak istiyorum. Piyasadaki satış yapan yerleri pek bilmiyorum, hangisi güvenilir hangisinin satış sonrası iletişimi ve desteği iyi gibisinden bilgim yok. Bu sebeple güvenilir yerlerden öneri yapabilirseniz sevinirim. Bir sorun çıktığında falan garantisi için kendileriyle kolayca irtibat kurabilelim. Monitörüm mevcut, o bütçeye dahil değil. Eğer bütçemin biraz üstünde ciddi manada güzel sistemler varsa bütçeyi çok az arttırabilirim. Şimdiden ayırdığınız vakit için teşekkür ederim.

Bu siteye bir türlü ısınamıyorum. Çoğu siteye göz attım ve çoğunlukla en ucuz sistemler bu sitede. İnternette olumsuz yorumları bolca var, mağdur olanı çokmuş. İrtibata geçmesi de sancılı deniyor uzun bekleme süreleri yüzünden. Siz öneriyor musunuz bu platformu? Daha önce alışveriş yaptınız mı, güvenilir midir?

Bu siteye bir türlü ısınamıyorum. Çoğu siteye göz attım ve çoğunlukla en ucuz sistemler bu sitede. İnternette olumsuz yorumları bolca var, mağdur olanı çokmuş. İrtibata geçmesi de sancılı deniyor uzun bekleme süreleri yüzünden. Siz öneriyor musunuz bu platfor mu? Daha önce alışveriş yaptınız mı, güvenilir midir?

Evet, daha önce sipariş yaptım. Hazır sistem aldım. Ben memnun kaldım. Sistem de güzel. Alın, geçin. Adamakıllı 23K oluyor 7500F, 4060. bu indirimli, düzgün parçalarla.

Hangi özelleştirmelerle 23K?

Yok, genellikle ortalama 7500F, 4060 bir sistemin fiyatı 23K oluyor. Toplamayla daha da fazla. Sistemin fiyat avantajlı olduğunu söyledim.

GameGaraj sitesi hakkında bilginiz var mı? Orada da güzel sistemler buldum sanki.

Şu anlık orada böyle sistemler yok. GameGaraj'da güvenilir, Gaming gen de güvenilir. O sistemi alın derim.

Bu siteye bir türlü ısınamıyorum. Çoğu siteye göz attım ve çoğunlukla en ucuz sistemler bu sitede. İnternette olumsuz yorumları bolca var, mağdur olanı çokmuş. İrtibata geçmesi de sancılı deniyor uzun bekleme süreleri yüzünden. Siz öneriyor musunuz bu platformu? Daha önce alışveriş yaptınız mı, güvenilir midir?
Gaming gen iyidir key şarz.

Yeni konular

Geri
Yukarı