20 bin TL RX 6600 Eagle sistem toplama

Bütçe
20000

borsa kurdu

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600, kasa MSI MAG Force M100R (aldım), RAM Goodram 2 8 Crimson White 3600 MHz (aldım), Gigabyte RX 6600 Eagle ekran kartı. Bunları düşünüyorum, uyumlu mu?
Ve iyi midir? Kalan parçaları tavsiye eder misiniz?

Keşke almadan foruma danışsaydın. 20 bin liraya Rog Strix RX 6650 XT , Ryzen 5 5600 sistem satılıyor. Soruna gelirsek parçalar uyumlu.

Bahsettiğim sistem:
hazır alamam kral
kasa ve ram aldım kötü mü ki

Kötü değil ama daha iyisi vardı. Neden hazır alamazsın ki? 20 bin lirayı ufak aşsan hatta RTX 4060 sistem dolu piyasa 21 bin lira civarlarına.
orasını karıştırma alamam baya net

Kötü değil ama daha iyisi vardı. Neden hazır alamazsın ki? 20 bin lirayı ufak aşsan hatta RTX 4060 sistem dolu piyasa 21 bin lira civarlarına.
kalan parçaları önerir misin

evet sıfır alıcam ekran kartını yani önce ucuz parçaları alcam ekran kartını sona bırakıcam o yüzden ona biraz fazla bütçe ayırabilirim

ben her ay 1 parça alıyorum şuan monitör harddisk ram kasa aldım

evet sıfır alıcam ekran kartını yani önce ucuz parçaları alcam ekran kartını sona bırakıcam o yüzden ona biraz fazla bütçe ayırabilirim

ben her ay 1 parça alıyorum şuan monitör harddisk ram kasa aldım
PSU olarak buna bakabilirsin.

Anakart:Asus Prime B550M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İkisinden biri.

Pardon 16 GB Ram varmış zaten sende.*

Pekala, ekran kartını sıfır mı alacaksın o halde? Alacaksan ne kadara alacaksın, sıfır fiyatına değmez o ekran kartı.
nereye kayboldun

Anakart:Asus Prime B550M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İkisinden biri.

Pardon 16 GB RAM varmış zaten sende
asrocka pek güvenemiyom 3500 de anakart emin olamadım şimdi 450m k veya 520m k yetmez mi

nereye kayboldun

asrocka pek güvenemiyom 3500 de anakart emin olamadım şimdi 450m k veya 520m k yetmez mi
psu iyi onu 650w lik versiyonunu alsam daha iyi olur herhangi bir ekran kartı yükseltmesinde fln

Son düzenleme:

Geri
Yukarı