20 bin TL telefon önerisi

alpethz

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle herkese iyi sosyaller.

Samsung S21FE kullanıcısıydım ancak dün yolda yürürken telefonu çaldırdım, hala konumu smartfind üzerinden gözükse de polisin dediğine göre daire nosuna kadar elimde bilgi yoksa işlem yapılamıyormuş, telefon hala dolanıyor konumda.

Yeni bir telefon almak istiyorum, taksit seçeneği 6 ay olduğu taktirde 23K'ya kadar çıkabilirim. Güzel bir batarya ve kamera performansı ve 120Hz ekran arayışındayım, oyun performansı da önemli tabii. Bunların hepsini S21FE hayli hayli sunuyordu ancak batarya performansı düşüktü.

Öncelikle herkese iyi sosyaller.

Samsung S21FE kullanıcısıydım ancak dün yolda yürürken telefonu çaldırdım, hala konumu smartfind üzerinden gözükse de polisin dediğine göre daire nosuna kadar elimde bilgi yoksa işlem yapılamıyormuş, telefon hala dolanıyor konumda.

Yeni bir telefon almak istiyorum, taksit seçeneği 6 ay olduğu taktirde 23K'ya kadar çıkabilirim. Güzel bir batarya ve kamera performansı ve 120Hz ekran arayışındayım, oyun performansı da önemli tabii. Bunların hepsini S21FE hayli hayli sunuyordu ancak batarya performansı düşüktü.

Redmi Note 13 Pro 5G çıkalı 7-8 gün oldu efsane amiral gemisi tarzı bir telefon tavsiye ederim.

Öncelikle geçmiş olsun. Telefonlarda taksit yapılmıyor. Net ücret alınıyor. Taksitsiz 23K'ya çıkılabiliyorsa GT2 Pro ve 13T bakılabilir. S23 FE de çok öneriliyor kamerası gayet iyi ancak bataryasıyla ilgili problem yaşadığını belirten kullanıcı yorumları da var. Samsung şartsa bu fiyat bandında S22 ve S23 FE dışında seçenek yok. Kesin bir şey var ki Samsung alacaksanız bataryadan hızlı şarj da dahil olmak üzere biraz feragat etmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı