20 bin TL telefon önerisi

O halde bütçe artmalı S23 için. Artamıyorsa kamera önemliyse S23 FE bakılabilir. Önceliklerinize karar vermeniz gerek. Kamera mı daha önemli? Yoksa oyun performansı mı? Ya da premium hissiyat mı?
Oyunda oynuyorum çok ağır değil orta derece premium hissiyatta arıyorum kamerasınada önem veriyorum 3 ünün bir arada olduğu bir telefon pahalı olabilir evet ama belki vardır

Oyunda oynuyorum çok ağır değil orta derece premium hissiyatta arıyorum kamerasınada önem veriyorum 3 ünün bir arada olduğu bir telefon pahalı olabilir evet ama belki vardır
Öyleyse batarya önemli değilse S22 veya GT2 Pro bakabilirsiniz.

Aslında tüm adı geçen cihazları canlı görseniz sizin için iyi olabilir.

S23 Fe, pre değil derken neyi kast ettiniz merak ettim? 20 bin TL'ye pre model bir ürün bulmak zaten çok zor. Kaldı ki S23 fe gayet pre model. 2013 exynos octa serisi ile karıştırmayın artık exynos'u. Amd ile calisiyorlar.
S23FE Premium bir ürün değil. Giriş seviyesi telefon gibi tasarımı var. Ekran/Gövde oranı çok düşük.

20 bin liraya belki biraz daha bütçe aşılabilir. Bu civarlarda gerçekten premium hissiyat veren performanslı şık bir telefon arıyorum önerir misiniz?
Tavsiyem 2.el 20 ay üstü garantili S23. Hiç kullanmayıp satanlar oluyor.

Oyun ağırlıklı ise X6 Pro, gündelik kullanım ağırlıklı ise S23 FE tercih edebilirsiniz. Kamera önemliyse S23 FE tercih etmelisiniz.

Hocam bu gündelik kullanımdan kastınız nedir tam olarak? Bende X6 Pro kullanıcısıyım ben S23 FE alsaydım X6 Pro'nun yapamayacağı neyi yapacaktı acaba merakımdan soruyorum ben bu kadar hızlı bir telefon daha önce kullanmadım oyun falan da pek oynamıyorum kamerası ise gayet yeterli bu arada.

Hocam bu gündelik kullanımdan kastınız nedir tam olarak? Bende X6 Pro kullanıcısıyım ben S23 FE alsaydım X6 Pro'nun yapamayacağı neyi yapacaktı acaba merakımdan soruyorum ben bu kadar hızlı bir telefon daha önce kullanmadım oyun falan da pek oynamıyorum kamerası ise gayet yeterli bu arada.
Kamera ve arayüzde S23 FE önde. OneUI'ın farkı kullanılmadan anlaşılmaz. Lakin kamerada yüksek bir beklentiniz yoksa X6 Pro'da sizi fazlasıyla memnun bırakır.

Geri
Yukarı