20 bin TL'ye telefon tavsiyesi

Tecnocrat77

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,
Maksimum 20.000 TL ye kadar olabilecek telefon tavsiyeniz var mıdır ? Ben şuan için Samsung, Xiaomi, Poco, arasında gidip geliyorum. Biraz araştırmalarım sonucunda şu telefonları görmüştüm:
1) Samsun Galaxy A55 5G
2) Samsung S23 FE
3) Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
4) Poco X6 Pro
5) Honor 90
6) Xiaomi 12T
Bu gibi telefonları buldum. Benim önceliğim kamera fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ve benim için bu ilk önce önemli. Bunun yanında telefonun tasarımı benim için önemli, zarif olmasını isterim yani. İşlemci ve performans olarak oyun anlamında Clash Royale, Minecraft ve Fortnite tarzı oyunlar oynarım. Hafıza ve depolama benim için önemli yine yani minimum 256 GB'lık bir depolaması olmalı (Bu zaten seçenek olarak geliyor üreticiler tarafından.) Arayüz anlamında kararlı olmalı.
Bu şekilde araya araya biraz böyle telefonlar buldum. Sizce Samsung mu yoksa Xiaomi tarafı mı daha iyidir ? Xiaomi de son zamanlarda kendisini çok geliştirmiş durumda gerek arayüz, gerek donanım gerek kamera konusunda ancak arayüz kararlılığı nedir ne değildir bilemedim. Samsung'un arayüzü ve yazılımı daha iyi tabi ki, ancak Xiaomi de güzel telefonlar üretiyor. Bu konuda tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi çok merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
Maksimum 20.000 TL ye kadar olabilecek telefon tavsiyeniz var mıdır ? Ben şuan için Samsung, Xiaomi, Poco, arasında gidip geliyorum. Biraz araştırmalarım sonucunda şu telefonları görmüştüm:
1) Samsun Galaxy A55 5G
2) Samsung S23 FE
3) Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
4) Poco X6 Pro
5) Honor 90
6) Xiaomi 12T
Bu gibi telefonları buldum. Benim önceliğim kamera fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ve benim için bu ilk önce önemli. Bunun yanında telefonun tasarımı benim için önemli, zarif olmasını isterim yani. İşlemci ve performans olarak oyun anlamında Clash Royale, Minecraft ve Fortnite tarzı oyunlar oynarım. Hafıza ve depolama benim için önemli yine yani minimum 256 GB'lık bir depolaması olmalı (Bu zaten seçenek olarak geliyor üreticiler tarafından.) Arayüz anlamında kararlı olmalı.
Bu şekilde araya araya biraz böyle telefonlar buldum.
S23FE

Böyle optik zoom'ların, dijital zoom'ların havalarda uçuştuğu, 8K 24fps video kayıt destekli arka kamera, 4k 60fps destekli selfie kamerası gibi aşırı detaycı kaliteli kamera beklentisi varsa S23 FE olabilir. Ancak bataryadan, stabil ve yüksek ayarlı oyun performansından, tasarımdan (kalın çerçeveli), yüksek hızlı şarjdan feragat etmeniz gerek.

FE serisi telefonlar genelde fiyat performans oluyorlar ama üst seviye telefonlarda (özellikle Galaxy serisinde) pil yeterli değil, genelde A ve M serilerinin pilleri daha yüksek kapasiteli. Açıkçası A55 de iyi ama S23 FE fiyatına oranla alınabilir, değecek bir fiyat farkı var A55 ile arasında.

Merhaba arkadaşlar,
Maksimum 20.000 TL'ye kadar olabilecek telefon tavsiyeniz var mıdır? Ben şu an için Samsung, Xiaomi, POCO, arasında gidip geliyorum. Biraz araştırmalarım sonucunda şu telefonları görmüştüm:
1) samsun Galaxy A55 5G.
2) Samsung S23 FE.
3) Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G.
4) POCO X6 Pro.
5) Honor 90.
6) Xiaomi 12t.
Bu gibi telefonları buldum. Benim önceliğim kamera fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ve benim için bu ilk önce önemli. Bunun yanında telefonun tasarımı benim için önemli, zarif olmasını isterim yani. İşlemci ve performans olarak oyun anlamında Clash Royale, Minecraft ve Fortnite tarzı oyunlar oynarım. Hafıza ve depolama benim için önemli yine yani minimum 256 GB'lık bir depolaması olmalı (bu zaten seçenek olarak geliyor üreticiler tarafından.) Arayüz anlamında kararlı olmalı.
Bu şekilde araya araya biraz böyle telefonlar buldum. Sizce Samsung mu yoksa Xiaomi tarafı mı daha iyidir? Xiaomi de son zamanlarda kendisini çok geliştirmiş durumda gerek arayüz, gerek donanım gerek kamera konusunda ancak arayüz kararlılığı nedir ne değildir bilemedim. Samsung'un arayüzü ve yazılımı daha iyi tabii ki, ancak Xiaomi de güzel telefonlar üretiyor. Bu konuda tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi çok merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

S23 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı