20 yaşta boy uzar mı?

Artık sona gelmişsiniz daha fazla uzama olmaz. :(
Belki büyüme hormonu iğnesi olabilirsiniz.

Erkeklerin uzaması 21 yaşına kadar devam ediyormuş diye duymuştum, eğer ergenliğe geç girdiyseniz ve biraz da şanslıysanız 4-5 cm bile uzayabilirsiniz belki. Ama boyunuza fazla takılmayın bence kısa boyun bir dezavantajı olmaz.

Yaş uzaması 19 yaşında durur. Hormonel bir bozukluğunuz olabilir. Bunun için doktora gitmeniz gerek buna göre Growth hormon kullanıp kullanmamanıza karar verilecek. Bunun dışında ameliyatla da 7-10 cm'e kadar boy uzatmanız mümkün. Bunun da dışında aswaganda tozu kullanılabiliyor boy uzatma için. Ancak bu son ikisi gerçekten yetersiz. Kessinlikle bir doktora görünmelisiniz.

Ben bu kaynaklardan okumuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum sonuçta bizler robot değiliz kimse bundan sonra daha ne kadar uzayacağınızı bilemez ancak çok yakın tahminler yürütebilir. Ben de kendi fikrimi paylaştım gülünecek ne var anlamadım.

Yaş uzaması 19 yaşında durur. Hormonel bir bozukluğunuz olabilir. Bunun için doktora gitmeniz gerek buna göre Growth hormon kullanıp kullanmamanıza karar verilecek. Bunun dışında ameliyatla da 7-10 cm'e kadar boy uzatmanız mümkün. Bunun da dışında aswaganda tozu kullanılabiliyor boy uzatma için. Ancak bu son ikisi gerçekten yetersiz. Kessinlikle bir doktora görünmelisiniz.
Genel konuşmak doğru değil, bazı insanları genetiği çok farklı olabiliyor ve 23-24 yaşına kadar ciddi manada uzayabiliyorlar ancak tabii ki düşük bir olasılık. Yine de uzama 19 yaşında durur dememek gerek.

Genel konuşmak doğru değil, bazı insanları genetiği çok farklı olabiliyor ve 23-24 yaşına kadar ciddi manada uzayabiliyorlar ancak tabii ki düşük bir olasılık. Yine de uzama 19 yaşında durur dememek gerek.
Hocam olsa bile şurada uzayacağı birkaç cm. Ve dediğiniz gibi düşük bir olasılık. Hormonel bir bozukluğun olduğu ortada.

Geri
Yukarı