200-250 TL Mouse Önerisi

BraveHeaTR

Kilopat
Daha fazla  
Çoğu tür oyunları oynuyorum (rpg, moba, fps, ...). Logitech G502 görünüşüyle ve özellikleriyle hoşuma gitti ancak belki önerebileceğiniz daha güzel ve kullanışlı mouse vardır diye konu açma gereği duydum. Tasarımı sade mouse'lar pek hoşuma gitmiyor. Yanında da bir mouse pad almayı düşünüyorum ve aklımda G440 var. Sizce doğru bir tercih yapmış olur muyum bu ürünleri alarak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DA Chroma ve SS Qck mouse pad en son baktığımda Amazon'dan kargo dahil 200TL civarı bir tutara geliyordu. Arkadaşım kulaklık sipariş etti sağ salim alırsa bende sipariş edicem mouse ve mousepad :D

Arkadaşlar 1 gün giremedim yorumlarınızı görmedim kusura bakmayın. Mause olarak G502 aldım. Baya bir heveslendim bu mouse'a o yüzden. Diğer mause lara pek aklım yatmadı. Yardımlarınız için teşekkürler. :)

Birkaç bir şey unuttum kusura bakmayın.:ROFL:
Mause SS Rival, pad SS qck. Tasarımı sade olabilir ama 1 gün kullandıktan sonra başka mause kullanamıyosun inan bana.
Biraz baktım mousepad ürünlerine. Steelseries qck serisinin diablo 3 versiyonu bayağı bir ilgimi çekti. Fakat desenli olduğu için okuma sorunu felan olurmu ? Mouse olarak G502 aldım. Eğer sorun olursa G440 mousepad almayı düşünüyorum.
Alacağınız ürünü Amazon üzerinden almayı hiç düşündünüz mü ?
Razer DA Chroma ve SS Qck mouse pad en son baktığımda Amazon'dan kargo dahil 200TL civarı bir tutara geliyordu. Arkadaşım kulaklık sipariş etti sağ salim alırsa bende sipariş edicem mouse ve mousepad :D
Dün bu linkten yurtdışı alışverişinin ayrıntıları anlatıldı. İzlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
( youtube kanallarının videolarının linkini paylaşmak yasak ise özür dilerim)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı