200-500 TL arası kulak içi oyuncu kulaklık önerisi

Bütçe
500
Bir tek görünüş farkı var hocam hepsine teker teker bakarsanız anlarsınız.

Tahmini teslimat 13 Haziran diyor ancak biraz şans işi denilebilir beklenenden erkende gelebilir geçte.
Peki 242TL olan için ithalat ücreti ne kadar çıkar?

Bir tek görünüş farkı var hocam hepsine teker teker bakarsanız anlarsınız.

Tahmini teslimat 13 Haziran diyor ancak biraz şans işi denilebilir beklenenden erkende gelebilir geçte.
Bir de hocam yurtiçi olarak kulakiçi kablolu ne önerirsiniz?

Bir de hocam yurt içi olarak kulak içi kablolu ne önerirsiniz?
Bütçe arttırabilirseniz JBL'nin oyuncu kulaklıkları da çok iyidir.

Neler var hocam?
Bu var hocam ancak en son attığım hallow QKZ modelini almak daha mantıklı olur kalite olarak çok fark yok.

Hocam bu N11 olanı yurt içi olarak mı attınız, ürün yurt dışından geliyor olarak gözüküyor. Bir de JBL önerilerinize de açığım.

Hocam bu N11 olanı yurt içi olarak mı attınız, ürün yurt dışından geliyor olarak gözüküyor. Bir de JBL önerilerinize de açığım.
Yurt içi sorduğunuzu anlamamışım hocam pardon ancak çok da geç gelmez zaten yurtiçinde JBL kulaklık almanız mantıklı olur.
Eskiden PUBG oynarken kullanırdım oyunu bıraktıkdan sonra sadece müzik için uzun yolculuklarda kullanıyorum uzun süredir bir sıkıntı yaşamadım alın pişman olmazsınız MediaMarkt gibi sitelerdede satılıyor.

Tamamdır bütün tavsiyeler için çok teşekkürler hocam. Final olarak da bu kadar ürün arasından sizce en fiyat performans olan ve alsam bunu alırım dediğiniz hangisidir? Benim gözüme estetik olarak vs. KZ EDX modeli en güzeli gibi geldi.

Tamamdır bütün tavsiyeler için çok teşekkürler hocam. Final olarak da bu kadar ürün arasından sizce en fiyat performans olan ve alsam bunu alırım dediğiniz hangisidir? Benim gözüme estetik olarak vs. KZ edx modeli en güzeli gibi geldi.
Kablosuz kulaklıklar gecikmeli ses verebiliyor oyun için kablosuz kulaklık önermiyorum bu yüzden dediğiniz gibi geliş süresi önemli değilse KZ edx modeli fiyat performans açısından iyi olur ancak paraya kıyıp hem hızlı gelsin hem kaliteli bir kulaklığım olsun diyosanız quantum 50 modeli çok daha iyi olur.

Şu modeller çöp dimi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240430_142239_Chrome.jpg
    Screenshot_20240430_142239_Chrome.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20240430_142536_Chrome.jpg
    Screenshot_20240430_142536_Chrome.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı