200 TL Kulaklık Önerisi

technopol

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
En fazla 200 TL, oyun için, ses seviyesi yüksek, tercihen ses kartlı bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu olmalı. Tasarımı göze hoş gelmeli.
SteelSeries Siberia Raw Prism Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Ozone Blast St Stereo Gamer Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Ozone Blast St Stereo'yu düşündüm. Fakat şu anki iPhone uyumlu kulaklığım hiç de yüksek ses vermiyor. iPhone'umda sesi iyi. Note 4'ümde de sesi az. Acaba PC'nin ses kartı mı az ses veriyor diye ses kartlı istedim. MSI H97 PC Mate'in ses kartı.

Şöyle bir sorum da olacak: Note 4'te Samsung kulaklığının sesi iyiyken, neden iPhone için olan kulaklıklar az ses veriyor? Amper ile mi alakalı? Bu kulaklığı alsam PC'de az ses verir mi iPhone uyumlu olan gibi?

Bu ses kartı konusunda biraz aydınlatabilir misiniz? Birde iPhone meselesi hakkında.

Ses kartlı kulaklığı kullanamazsın telefonda USB girişli olurlar. Amazondan almanı öneririm kulaklığı ben Frost Blue'yu 220 TL 'ye aldım.

Yazılım desteğiyle alakalı. Apple ürünü, Apple ürününde her zaman daha performanslı çalışıyor. Apple diğer ürünlerde de iyi performans verir; yani x bir kulaklığı iPhone'a takarsan da iyi ses performansı verir. Ancak Apple kulaklığı başka bir PC ya da telefona takarsan %100 verimle çalışmaz. Steve Jobs'dan sevgilerle...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı