200 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Eternal777

Hectopat
Merhabalar, yakın zamanda kulaklık almak istiyorum. Bütcem 200 TL -+ biraz oynayabilir. Telefonda kullanacağım Bluetooth olursa daha iyi ama kabloluda olur. Genelde müzik dinleyeceğim. Önerilerinizi bekliyorum. Genelde müzik dinleyeceğim ses kalitesi güzel olursa çok iyi olur.

270 liraya çok memnun edecek bir kulaklık. Type-C girişi var. Hem kablosuz hem de AUX girişi ile kablolu kullanabilirsiniz. 70 lira daha koyabilirseniz gerçekten iyi ki bütçemi biraz aşmışım dersiniz.

Dayanıklı değil mi? Hani katlama yerleri var ya. Çünkü hemen bozulacaksa gerçekten büyük bir para. O model benim de dikkatimi çekmişti.

Dayanıklı değil mi? Hani katlama yerleri var ya. Çünkü hemen bozulacaksa gerçekten büyük bir para. O model benim de dikkatimi çekmişti.
Dayanıksız bir malzeme kullanılmamıştır fakat size çok dayanıklı olduğunu da iddia edemem. Bu sebeple alacaksanız dikkatli kullandığınız sürece bir şey olmaz diyebilirim ancak. Eğer iyi bir ses kalitesi istiyorsanız kulak üstü almak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bu fiyatlarda da bu kulaklığın iyi bir seçenek olduğunu söyleyebilirim.

Dayanıksız bir malzeme kullanılmamıştır fakat size çok dayanıklı olduğunu da iddia edemem. Bu sebeple alacaksanız dikkatli kullandığınız sürece bir şey olmaz diyebilirim ancak. Eğer iyi bir ses kalitesi istiyorsanız kulak üstü almak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bu fiyatlarda da bu kulaklığın iyi bir seçenek olduğunu söyleyebilirim.
Kulaklığı satın aldım. Gelince bilgi vereceğim.
@Ahmet_Kaan Kulaklık elime geçti, çok memnunum çok teşekkürler. Basslar çok iyi, ses çok temiz. Neyseki üstüne koyup bunu almışım. Ben 260'a aldım şu anda 349 TL'ye çıkmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı