2000-2500 ₺ Telefon Önerisi

reelegend

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000-2500 ₺ arası telefon önerisi alabilirmiyim. Xioami düşünmüyorum. iPhone 6s bu zamanda alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilk önce samsung galaxy a6 2018 modelini aldım evkurdan sonrasında telefonu mate 10 lite olarak değiştirdim. Sizce iyi mi yaptım.

Söylediğiniz fiyat aralığına çok rahat bir amiral gemisi cihaz alınabilirken siz orta segment bir cihaz almışsınız. Tüketici olarak tabi ki son karar sizin, bize güle güle kullanın demek düşer.

Andorid tarafında xiaomi mi 6 önerirdim ama bazıları şarj yeri kötü diyorlar bozuluyor Muş bunun dışında note fan kullandım çok iyi çok premium bir cihaz kesinlikle öneririm iOS tarafında ise iphone 7 ikinci el garantili 1 2 aylık cihazlar var 2400 e felan öneririm ikinci el s8 de öneririm sıfır istiyorsanız android tarafında note fan öneririm iOS tarafında 6s öneririm.

2000 tl'ye Nokia 8, 2200 TL civarına daha iyu kameralı Xperia XZ1, veya daha önceki nesilin üst seviye cihazı Galaxt Note FE, İOS kullanmak istersen 2400-2500 TL civarına iPhone 6s, ekstra ekstra yüksek ekran çözünürlüklü Xperia XZ Premium tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı