2000-2500 TL gamer laptop tavsiyesi

Doganmert

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm beyler ben gamer laptopu almak istiyorum işim oyunla ilgili oynadıgım oyunlar CS:GO, Lol falan orta seviye oyunlar ama ben yüksek performans almak istiyorum onun için bir laptop buldum herkes casperden uzak durun diyiyor ama gt940m ekran kartı iyi gibi duruyor. Laptop sogutucum vardır ısınma ile ilgili sorun yaşıyıcagımı sanmıyorum CASPER CN-V7K6500D CORE İ7 6500U 2.5GHZ-16GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"-W10 bide sizin tavsiyelerinizi almak istedim şimdik teşekkürler.

Herkes öyle diyor peki bunun sebebi nedir bir yakın arkadaşım kullanıyı memnunum diyor hemde teknosadan felan alıcam orada monster yok

Çok iyide inter üzerinden almıyıcagım teknosadan kendi şehrimde alacagım yinede yardımın için sagol peki bu casper ısınma sorunu diolar sogutucum var hala ısınmaz die düşünüorum bir sorun çıkmaz die düşünüorum

Çok iyide inter üzerinden almıyıcagım teknosadan kendi şehrimde alacagım yinede yardımın için sagol peki bu casper ısınma sorunu diolar sogutucum var hala ısınmaz die düşünüorum bir sorun çıkmaz die düşünüorum
Dostum senin önerdiğin laptop ta ekran kartı olarak GT940M var. Benim önerdiğimde ise GTX 950 4GB olan modeli var. Benim önerdiğim laptopun ismini bir kağıda not alın. Teknosa'da ve Vatan'da var mı yok mu diye bir bakarsınız. GT940M ile GTX 950 oyunlarda büyük fark atar. Daha sonra pişman olmayın.

İyi peki kardeşim bakarım da GT GTX diye bir şey yoktur laptoplarda hepsı standarttır. GTX940m yazar bazı sitelerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi peki kardeşim bakarımda GT GTX die bişe yoktur laptoplarda hepsı standartdır GTX940 m yazar bazı sitelerde
Ekran kartları konusunda biraz araştırma yapsan iyi olur.

Yeni aldığımız bilgilere göre, Nvidia ekran kartlarında GT ve GTX serisi diye bir şey yokmuş. Aslında hepsi aynıymış :D.

Son düzenleme:
Farkındaysan sadece laptoplarda dedim ve bunu araştırarak sölüyorum
Yanlış biliyorsun dostum. GTX 940M diye bir ekran kartı yoktur. GT 940M vardır. Uydurma lütfen. En basitinden Google arama motoruna "GTX 940M" yaz bakalım. Karşına hangi ekran kartı çıkacak ?

Yeni konular

Geri
Yukarı