2000-2500 TL kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

EkoEkoo

Hectopat
Asıl olarak müzik dinlemek için kullanacak olmakla birlikte oyun oynarken de gecikme yaratmayacak, ses kalitesi fiyat segmentine göre yüksek olan bir kulaklık arıyorum. Önerileriniz neler? En fazla 2500TL'ye çıkabilirim.

Düzenleme: Evde, okula giderken, yürüyüş yaparken (vb.) müzik dinlemek için kullanacağım.

Son düzenleme:
Asıl olarak müzik dinlemek için kullanacak olmakla birlikte oyun oynarken de gecikme yaratmayacak, ses kalitesi fiyat segmentine göre yüksek olan bir kulaklık arıyorum. Önerileriniz neler? En fazla 2500TL'ye çıkabilirim.
Anker SoundCore Life Q20i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kendimde aktif olarak kullanıyorum valorantta denedim çok profesyonel biri değilseniz rahatsız edicek kadar bir gecikmesi yok, ses kalitesi gayet iyi, aktif gürültü engellemesi fiyat segmentine göre iyi çalışıyor, tek sorunu her kulaküstü kulaklıkta olduğu gibi terletiyor.

Anker SoundCore Life Q20i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kendimde aktif olarak kullanıyorum Valorant'ta denedim çok profesyonel biri değilseniz rahatsız edecek kadar bir gecikmesi yok ses kalitesi gayet iyi aktif gürültü engellemesi fiyat segmentine göre iyi çalışıyor tek sorunu her kulak üstü kulaklıkta olduğu gibi terletiyor.

Sağ olun hocam, bir arkadaşım JBL Tune 720BT önerdi fakat biraz ön yargı ile yaklaştım, Q20i ve 720BT arasında ne gibi farklar var bilginiz var mı?

Aktif gürültü engelleme aradaki en büyük fark bence. Ayrıca jblin uyumluluk modlarında windows gözükmüyor sorun yaratabilir. Jbl daha uzun pil süresine sahip ayrıca jblde 5.3 varken ankerde 5.0 bluetooth var ama gözle görebileceğiniz bir fark yaratmaz bu bluetooth versiyonları.

Aktif gürültü engelleme aradaki en büyük fark bence. Ayrıca JBL'in uyumluluk modlarında Windows gözükmüyor sorun yaratabilir. JBL daha uzun pil süresine sahip ayrıca JBL'de 5.3 varken Anker'de 5.0 Bluetooth var ama gözle görebileceğiniz bir fark yaratmaz bu Bluetooth versiyonları.

Anlıyorum hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı