2000-3000 TL bandında günlük ayakkabı önerisi

Merhabalar dostlar, sorum başlıktaki gibidir. Marka farketmez ama kalitesi, rahatlığı ve çok fazla terletmemesi önemli yani hava alabilen bir ayakkabı olmalı. Uzun ömürlü olmasına gerek yok şuan ayağım uzuyor zaten. 1-1.5 sene geçirtsin bana yeter. Bu sektöre pek aşina değilim teknolojiye aşina olduğum kadar. Hali hazırda bir tane siyah skechers'ım var gayet rahat fakat tasarımını pek beğenmiyorum ve her kombine gitmiyor ve beyaz bir ayakkabı almak istiyorum. Bir de hangi site orjinaldir hangisi değildir bilmiyorum. Önereceğiniz ayakkabıları da almadan önce bir yerde deneme imkanım olursa sevinirim. Antalya'da yaşıyorum mesela şu AVM'de mağazası vardır gibisinden. Neyse siz önerin de ona bende bakarım. :D Ayakkabı şuan 42.5 giyiyorum ama skechers rahat olduğu için sıkmıyor diğerleri sıkıyor. O yüzden 43 numara alacağım.

Düşündüğüm tarz şöyle ; Amazon.com.tr
Bunu da düşündüm ama 43 numara beyaz çizgilisi yoktu siyahlısını da beğenmedim. Varsa da bulamadım beyaz çizgilisini. Başka sitede falan varmıdır? Bu attıklarımın farkı ne yani mesela birisi daha ucuz birisi daha pahalı. Rahatlık olarak hiçbir bilgim yok hepsinin olduğu hepsini deneyebileceğim bir mağazada yok. Tek tek gezmem lazım...
@Darsiere @k0vaaaks @SF24 @Blackrawen @SpinG
@Salih7158

Son düzenleme:
Nike iyidir hem rahat hem kalitelidir aynı zamanda müşteri hizmetleride çok iyidir 4 yıl önce aldığım bir ayakkabının ekmeğini hala yiyorum.

Nike iyidir hem rahat hem kalitelidir aynı zamanda müşteri hizmetleride çok iyidir 4 yıl önce aldığım bir ayakkabının ekmeğini hala yiyorum.
Hocam Nike iyidir onu bende biliyorum da yani istediğim tarzda AF1 var o da 4700TL.

Court borough ile attıklarımın falan ne farkı vardır hangisi daha iyidir?

Hocam Nike iyidir onu ben de biliyorum da yani istediğim tarzda AF1 var o da 4700TL.

Court borough ile attıklarımın falan ne farkı vardır hangisi daha iyidir?

Hocam 3 ayakkabıyı da bizzat denemedim ama giydiğim hiçbir Adidas ayakkabı Nike ayakkabılarım kadar rahat olmadı ama puma iyidir.

Adidas'ı sadece kramponları için tercih ederim.

Breaknet çok rezil bir ayakkabı, almayın. Adidas bakmayın direkt.

Hocam begenebileceginiz birkaç model buldum.Ama af1 tarzi ayakkabılardan tercih edecekseniz bu bütçedeki ayakkabıların rahatlığından biraz feragat etmeniz gerekecek.

Hocam begenebileceginiz birkaç model buldum.Ama af1 tarzi ayakkabılardan tercih edecekseniz bu bütçedeki ayakkabıların rahatlığından biraz feragat etmeniz gerekecek.
Niye hocam? AF1 gayet rahat değil mi?

Hocam hangisi daha iyidir? Ben bilmiyorum yani tek tek belirtirseniz daha iyi olur. @SpinG

Geri
Yukarı