2000 TL ayakkabı önerisi

İşte Sana Göre Sportif Bir Ürün!

Rahat olduğu için attım koşu ayakkabısı çok iyi ayakkabıdır. Normal piyasası 3 bin lirayı geçmiş olması lazım. Ben 43.5 unu giyiyorum normal de 42.5 oluyordu bana kalıbı küçük yani. Özetle pegasus serisi öneririm tipi rengi sana kalmış fark etmez pegasus 38-39-40
Hocam ayakkabı güzel de file olduğu için çok kışlık değil gibi. O yüzde bu modeli çok alasım yok. Yaz olsa düşünmeden alırım ama kış için çok da iyi değil bence.

Daha günlük bir şey istersen Adidas Hoops 3.0 veya Nike Court Vision serisine bakabilirsin. Koşu ayakkabılarındaki rahatlığı tabii bulamazsın ama özellikle Hoops 3.0 modelleri kesinlikle rahatsız denilebilecek seviyede değil.

İçine termal çorap giy :D Kışın soğuk geçiriyor tabi ama çok da değil. Eğer tam kışlık lazımsa outdoor bak decathlondan iyi bir şeyler bulursun.

Aklımda dedim sadece? Düşünmüştüm o an. Şimdi tekrar düşündüm ve kötü bir fikirmiş.
Çok yağışlı bir yerde oturmuyorsan günlük ayakkabılar kurtarır aslında. Misal Blazer tarzı ayakkabılarla İzmir kışları rahat geçiyor. Ha, bilekli giyiyorum onun da etkisi var. Bez olmadığı sürece, çok yağışlı değilse problem yaratmaz.

Aklımda dedim sadece? Düşünmüştüm o an. Şimdi tekrar düşündüm ve kötü bir fikirmiş.
•Nike Court Vision
•Puma Club FC Lifestyle
•Adidas Hoops 3.0
•Puma Court Ultra Logo
•Puma Shuffle
•Adidas Grand Court vs. alınabilir.
Listedeki ayakkabıların birkaçını kendim deneyimledim.

Çok yağışlı bir yerde oturmuyorsan günlük ayakkabılar kurtarır aslında. Misal Blazer tarzı ayakkabılarla İzmir kışları rahat geçiyor. Ha, bilekli giyiyorum onun da etkisi var. Bez olmadığı sürece, çok yağışlı değilse problem yaratmaz.
Blazer modellerinin tabanı düz olduğu için ve Hatay'da adam gibi düz yer olmadığı için çok rahat olmaz diye düşünmüştüm. O yüzden çok bakmadım o modellere.

Blazer modellerinin tabanı düz olduğu için ve Hatay'da adam gibi düz yer olmadığı için çok rahat olmaz diye düşünmüştüm. O yüzden çok bakmadım o modellere.
İzmir de pek düz değil aslında, merak etme. Okula giderken yaklaşık olarak 1 kilometre yokuş inip çıkıyorum :D
Beden derslerinde bile giyiyorum genelde bilekli olmasına rağmen çok zorlamıyor. Ha biraz kayıyor tabii, aslen kaykay için üretilmiş bir seri olduğu için öyle problemleri var. Dediğim gibi Court Vision bu bütçede çok sevdiğim bir ayakkabıdır, Hoops 3.0 da öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı