2000 TL Bütçeli Masaüstü Bilgisayar Önerisi

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Herkese merhabalar arkadaşlar. Yeni bir masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem 2000 TL. Bu bütçeyle ekran kartı, işlemci, anakart, kasa, ve güç kaynağı alınacak. Güç kaynağı elimde Cooler Master VS450 modeli var. Eğer toplanacak sisteme yetecekse güç kaynağı da alınmayabilir. Elimde ekran, klavye, mouse mevcut olduğu için almayacağım. Kullanım alanı olarak da sadece oyun için kullanacağım. Sürekli Dota 2 oynayan birisiyim. Onun dışında Steam hesabımda güncel oyunlarda dahil olmak üzere 200'ün üzerinde oyun var. Onları da rahatça oynamak istiyorum. Yüksek fps takıntısı değilim güncel oyunlarda 40 ile 60 fps akıcı olarak oynasam yeterlidir benim için. Ekranımın çözünürlüğü 1366x768. Son olarak İntel, Nvidia ikilisini tercih ederim ama bütçe sıkıntısı olacaksa işlemci yine iİntel ama ekran kartı AMD olabilir tabi ki. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Dosya Ekleri

• toplama.png
    toplama.png
    101,3 KB · Görüntüleme: 392
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı