2000 TL GTX 1050 Ti Sistem Tavsiyesi

Zaten siz de buna benzer bir şey düşünmüşsünüz. Gayet uzun ömürlü bir sistem olacaktır. Güle güle kullanın diyelim. :)

Dosya Ekleri

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 126
@Cem KARADEMİR Tesekkur ederim hocam :) Anakart olayında kararsiz kaldim, gigabyte modeli nerdeyse 200 lira daha pahali. Asus ile arasinda sadece ses farkımı var acaba. Gigabyte alsam dahami iyi olur yoksa gereksiz para vermeyip asusmu almalı

Ses olayına tam olarak hakim değilim fakat Asus ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Diğer arkadaşların da yorumunu bekleyelim bu konuda. Şahsen o kadar para vermezdim. B serisi olduğu için yeterli diye düşünüyorum.

Anladim hocam dikkate alacağım.Verdiğiniz bilgiler icin tekrardan tesekkur ederim @Cem KARADEMİR

Tesekkur ederim hocam saolun. Elime bir miktar daha para gecmesi sebebiyle sistemde bazi degisiklikler yapmaya karar verdim. Anakartı gigabyte Ab350 ve islemciyide R5 1600 yapicam, ramlarde direk 2x8 3200mhz olacak. Yani ilerleyen zamanlarda bu sisteme Gtx1080 bile taksam sıkıntı yasamicak sekilde olacak. Yani ilerleyen zamanlarda bana sadece ekran karti upgradesi ve gerekirse Psu upgrade si kalacak. Herhangi bir oneriniz varmidir acaba ? @Frosa
PSU ile ilgili mi? Eğer öyleyse sisteminize bütçeniz elveriyor ise Corsair RM650 olacaktır.

Su anki powerim xigmatek 500watt 80plus sertifikali ama bi sıkıntı yasatirmi bana acaba. Ben ilerde ekran karti alirsam poweri yenilemeyi dusunuyordum @Frosa

Hangi kartı düşünüyorsunuz? PSU'nuzu alalı ne kadar oldu?

PSU yu alali 3 sene olmustur. Su anki ekran kartim 1050TI, ilerde ekran karti upgradesi yapinca PSU yu yenilemeyi dusunuyordum @Frosa

Şuanlık idare eder. İleride PSU'nuzu kesinlikle yenilemeniz lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı