2000 TL GTX 960 Sistem Toplama

sergun26

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, arkadaşım bir oyun sistem toplayacak. Bana danıştı, ben de elimden geldiğince bir şeyler bakmaya çalıştım. Sistem bir oyun sistemi olacak, internet üzerinden Teknobiyotik sitesinden alabiliriz. Tavsiyelerinizi, görüşlerinizi bekliyoruz.

ExEhkuz.png

Böyle bir sistem daha iyi olacaktır bence.

Ara Toplam1.832,27 TL
Toplam KDV329,81 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.162,08 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ara Toplam1.832,27 TL
Toplam KDV329,81 TL
[TBODY] [/TBODY]
GTX960 İstemiş sen ne koyuyorsun!

GTX 960 da R9 380X de en güçlü ekran kartları arasında. Ancak @azaz326 arkadaşın önerdiği sistemi almanızı öneririm.
Başlıkta belirtildiği gibi GTX 960 tercih etmek istiyoruz, R9 380X daha güçlü biliyorum, ancak sırf bunun için işlemciden kısmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Ara Toplam1.832,27 TL
Toplam KDV329,81 TL
[TBODY] [/TBODY]
Advance olmayan sürümünde USB 3.0 bulunmuyor. Ayrıca GTX 960 tercih edeceğimiz başlıkta yazıyor, teşekkürler. Ekran kartı dışında tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Başlıkta belirtildiği gibi GTX 960 tercih etmek istiyoruz, R9 380X daha güçlü biliyorum, ancak sırf bunun için işlemciden kısmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Advance olmayan sürümünde USB 3.0 bulunmuyor. Ayrıca GTX 960 tercih edeceğimiz başlıkta yazıyor, teşekkürler. Ekran kartı dışında tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Sisteminiz iyi. Ekran kartı konusunda da takıntınız olmasın. GTX 950 bile en güçlü kartlar arasında. GTX 960 ile en yüksek kalitede en yüksek performansı alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Harddiskte küçük birşey gözümden kaçmış, HDD'yi "WD10EZEX" modeliyle değiştirdim. Diğer modelin Green serisinin yeniden adlandırması olduğunu, bu modelin gerçek Blue olduğunu gördüm. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Sisteminiz iyi. Ekran kartı konusunda da takıntınız olmasın. GTX 950 bile en güçlü kartlar arasında. GTX 960 ile en yüksek kalitede en yüksek performansı alacağınızdan şüpheniz olmasın.
Teşekkürler, ekran kartı dışında tavsiyeleriniz var mı?

GTX960 İstemiş sen ne koyuyorsun!

Bana bağırma, saygılı olmayı öğreneceksin burada. Burası senin babanın çiftliği değil öyle herkese bağıramazsın. Senin karşında okul arkadaşın yok.

Dostum, bence daha iyi performans almak uğruna işlemciden kısabilirsin. Sonra zaten işlemcini değiştirebilirsin ki İ3 6100'de gayet iyi bir işlemci.

Bana bağırma, saygılı olmayı öğreneceksin burada. Burası senin babanın çiftliği değil öyle herkese bağıramazsın.

Dostum, bence daha iyi performans almak uğruna işlemciden kısabilirsin. Sonra zaten işlemcini değiştirebilirsin ki İ3 6100'de gayet iyi bir işlemci.
Çift çekirdek bitti artık, fiziksel 4 çekirdekli bir 6400 ile 2 hyper threading 2 fiziksel çekirdekli 6100 bir olabilir mi? Arkadaşım daha sonra upgrade yapmayı düşünmüyor. Ayrıca başlıkta GTX 960 tabanlı olacağını belirttik.

Teşekkürler.

Çift çekirdek bitti artık, fiziksel 4 çekirdekli bir 6400 ile 2 hyper threading 2 fiziksel çekirdekli 6100 bir olabilir mi? Arkadaşım daha sonra upgrade yapmayı düşünmüyor. Ayrıca başlıkta GTX 960 tabanlı olacağını belirttik.

O zaman üste koyduğunuz sistemi alabilirsiniz dostum fakat oraya PSU'da ekleyin. Bu arada İ3 2 gerçek 2 sanal olmak üzere 4 çekirdek kullanır. Ayrıca, ben önerdiğim sistemde ısrarcıyım çünkü arkadaşınız yükseltme de yapmayacakmış bu yüzden R9 380X daha performanslı olduğu için daha fazla idare edecektir ama karar sizin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı