2000 TL GTX 970 sistem yükseltme

mrtogz

Kilopat
Daha fazla  
CPU: i5-6500.
GPU: GTX 970.
RAM: 16 GB 2666 MHz.
MB: Z170A GAMING PRO.

Bütçem 2000TL civarı düşünüyorum. CPU oyunlarda %100 oluyor ve arada Discord'da sesler gitmeme gibi olaylar yaşıyorum. Ryzen 5 3600 ve yeni anakart mı alsam yoksa yeni bir ekran kartımı kararsız kaldım, tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam fiyatlarını bilmiyorum ama elinizdeki işlemci ve ekran kartını satıp i7 7700 ve kalanıyla da yeni bir ekran kartı alabilirsiniz.

Ya da elinizdeki 2000 lirayla yeni nesil Ryzen işlemci ve anakart alırsınız. Elinizde kalan anakart + işlemci + ekran kartını satıp yeni bir ekran kartı alırsınız.

CPU: i5-6500.
GPU: GTX 970.
RAM: 16 GB 2666 MHz.
MB: Z170A GAMING PRO.

Bütçem 2000TL civarı düşünüyorum. CPU oyunlarda %100 oluyor ve arada Discord'da sesler gitmeme gibi olaylar yaşıyorum. Ryzen 5 3600 ve yeni anakart mı alsam yoksa yeni bir ekran kartımı kararsız kaldım, tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ekran kartiniz fena değil önceliginiz işlemci ve anakart olmali Intel'den Ryzen geçmenizi öneririm 3600 güzel bir seçenek olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı