2000 TL internet kafe için sistem önerisi

Huavel

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda yeni bir internet kafe kurmak gibi bir fikir var ve ben bir kasa toplamak istiyorum.
Gittiğim diğer internet kafelerde GTA 5'i açabilcek kapasitede bilgisayarı olan internet kafeler çok tutuluyor.

Benim sizden istediğim şey bütün oyunları sıkıntısız bi şekilde açabilen bir kasa tavsiyesi (kasa, RAM,anakart,e.kartı,hdd.vs) ne gerekliyse (kasa için) bir tavsiye vermenizi istiyorum. Aklımdaki fiyat 2000 TL'yi geçmemesi (daha bunun masası, klavyesi vs var. ) önerdiğinizde yararlarını ve zararlarını (GTA 5'i ultrada oynuyamaz ama orta yüksek de oynuyabilir gibi )da söylemenizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun :

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 244
Sinerji'den bu sistemi alabilirsiniz:
Screenshot_2017-05-07-14-14-17-1.png

Ya da Teknobiyotik'den bu sistemi 1900 TL'ye alınız:

Screenshot_2017-05-14-11-57-33-1.png

Birden fazla alacağınız için indirim yapmalarını söyleyin.

Ya da indirim yerine her kasaya ekstra bir tane fan taksınlar.

@Salih Serkan En az 20-30 tane oyun olacak bir sistemde.

120 GB SSD yetmez en az 250GB gerekir.

O da para demek.

Üstte bir kaç örnek toplanmış bunlara monitör dahilse bütçe maliyeti birim başına 2500 TL'li bulur.
Konuyla alakası yok ama Dörtyol'un neresindensin ? Uzun zamandır seni görüyorum ve merak ediyordum
Fourway Hotel vardı bilir misin ? O Hoteli biz yaptırdık biliyorum adı biraz saçma ama. Technopat'ta Dörtyollu görmek güzel. Bu arada Hoteli Ocak ayı gibi sattık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı