2000 TL kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

O zaman bir sorun olmaz ise onceligim Q30 olacak.
Aslinda butceyi dusurup Q10i almakta mantikli gelmisti. 1.25k icin en iyi ürün o diye biliyorum. Ama aldiktan sonra bir de kutu almam lazim. En dandik kutular 300 TL. Arasinda 700TL fark vermeye deger mi ona tam emin olamadim. Sizce Q10ı'de alinabilecek bir ürün mu?

Tavsiye etmem. Q30 ile Q20 arasında neredeyse bir fark yok. 1MORE sonoflow almalısın.

Q20 1500 liraydı normalde stoklardan dolayı fiyatı artmış.

Q30 ağır alet. Mümkünse denemek lazım. Bahsedilen sorun temiz kullanılırsa yaşanmaz. Yan panel dokunmatik olduğundan hor kullanılırsa öyle bir sorun olabilir.

Sesi boğuk denebilecek bir karakterde. Yine de genele bakıldığında dışarıda kullanılabilecek güzel bir kulak üstü.

Ayrıca kulak içine alışkınsanız kulak içi devam edin bence. Kulak üstü yazın çekilmez dışarıda.

Q30 ağır alet. Mümkünse denemek lazım. Bahsedilen sorun temiz kullanılırsa yaşanmaz. Yan panel dokunmatik olduğundan hor kullanılırsa öyle bir sorun olabilir.

Sesi boğuk denebilecek bir karakterde. Yine de genele bakıldığında dışarıda kullanılabilecek güzel bir kulak üstü.

Ayrıca kulak içine alışkınsanız kulak içi devam edin bence. Kulak üstü yazın çekilmez dışarıda.

1. Hangi magazalarda denenebilir? Bahsedilen sorun dedigin ANC'den seffafa gecmesi mi?
2. Sesi boguk derken?
3. 2 turu de aktif olarak kullanıyorum. 2 ture de alisigim. Zaten kulak icim var. Ama aşırı memnun degilim. O yuzden almak istiyorum.

1. Hangi magazalarda denenebilir? Bahsedilen sorun dedigin ANC'den seffafa gecmesi mi?
2. Sesi boguk derken?
3. 2 turu de aktif olarak kullanıyorum. 2 ture de alisigim. Zaten kulak icim var. Ama aşırı memnun degilim. O yuzden almak istiyorum.
2: Basa kaçan karakteri var. Bayağı yoğun kaçıyor hatta. EQ ile çok değişime uğruyor ama sesi.

1: Hangi mağazalarda var pek bilmiyorum ama teknoloji marketleri farklı farklı ürünleri koymayı seviyor. Denk gelebilirsiniz belki 1 tanesinde.

3: Sizin zevkinize kalmış elbette. Dediğim sorunu göze alın ama.

Geri
Yukarı