2000 TL mekanik klavye önerisi

Hocam ben AK820 Pro'nun beyaz rengini ve yanına da gözüme hoş gelen bir keycap seti aldım. İki ürün de henüz elime ulaşmadı ancak bu hafta sonuna kadar ulaşacağını düşünüyorum ikisi de Türkiye'ye geldi hatta keycapler dağıtım şirketine verilmiş. Umarım çok bir gecikme yaşamam İstanbul'dan gelecek olan ürün İzmir'de yaşamama rağmen şu an Adana'da gözüküyor. 😳
AliExpress’den mi aldınız? Bende mor beyaz olanını aldım. Gift switch benim aldığım. Keycap linkini atabilir misiniz acaba? Bu arada PTT’yi aradınız mı?

AliExpress'den mi aldınız? Bende mor beyaz olanını aldım. Gift switch benim aldığım. Keycap linkini atabilir misiniz acaba? Bu arada PTT'yi aradınız mı?

Evet AliExpress'ten aldım gift swicth olan versiyonunu. PTT'yi aramadım hocam çünkü gümrük işlemleri cumartesi günü bitti pazar günü bir işlem olmayacağını düşündüğüm için önem vermemiştim bugün de belki bir yanlışlık olmuştur diye önem vermedim ama aynı şekilde devam ederse yarın veya sonraki gün arayacağım. Keycap linkini de bıraktım hocam açıkçası yine benzer temada birçok keycap dikkatimi çekti ancak gerek odamın teması gerek de genel klavye temasına en çok uyan setin bu olduğunu düşündüm o yüzden bunu tercih ettim.

Evet AliExpress'ten aldım gift swicth olan versiyonunu. PTT'yi aramadım hocam çünkü gümrük işlemleri cumartesi günü bitti pazar günü bir işlem olmayacağını düşündüğüm için önem vermemiştim bugün de belki bir yanlışlık olmuştur diye önem vermedim ama aynı şekilde devam ederse yarın veya sonraki gün arayacağım. Keycap linkini de bıraktım hocam açıkçası yine benzer temada birçok keycap dikkatimi çekti ancak gerek odamın teması gerek de genel klavye temasına en çok uyan setin bu olduğunu düşündüm o yüzden bunu tercih ettim.
Hocam aynı durum bir sürü kişinin başına gelmişti. Ürün size sıkıntısız ulaşır bence en kötü bir arayın. Çok sağ olun bu arada.

Hocam aynı durum bir sürü kişinin başına gelmişti. Ürün size sıkıntısız ulaşır bence en kötü bir arayın. Çok sağ olun bu arada.

Bu durumun yaygın olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim bilgi için. Ekstradan rica ederim hocam. Bir de ulaşmak istesem doğrudan müşteri hizmetlerini mi aramam gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı