2000 TL nakit avans çekip avansı tekrar hesaba attıktan sonra 2000 TL borç gözüküyor

limpeex

Centipat
Daha fazla  
Nakit avans çekip kullanmaktan vazgectim ardindan hesaba tekrar atip borc olarak odedim. 2000 TL limitim var ama 1950 lira + borc olarak gözüküyor nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nakit avans çektikten sonra ekstradan faiz ödersiniz. Limitinizi tamamlayın, limitiniz 2000TL ise ve 1950 olarak gözüküyorsa 50TL daha ödeme yapın.

Nakit avans çekip kullanmaktan vazgectim ardindan hesaba tekrar atip borc olarak odedim. 2000 TL limitim var ama 1950 lira + borc olarak gözüküyor nedeni nedir?

Ertesi iş gününde borç silinir, muhtemelen 50 lira veya 0 lira bir zararın olur yarın görürsün

Anlamadim ben odedim zaten simdi yani bir daha odeyecek miyim?

Tabii ki ödemeyeceksin tekrar, sadece çektiğin nakit avans ekstreye işlemeden sen tekrar kartın içine + para atmışsın yani ertesi gün gelen gideni götürüp sana maksimum -50 lira olacak şekilde bir zarar bırakır ki onu da silebilirler aynı gün geri verdiğin için.

Ertesi iş gününde borç silinir, muhtemelen 50 lira veya 0 lira bir zararın olur yarın görürsün

Tabii ki ödemeyeceksin tekrar, sadece çektiğin nakit avans ekstreye işlemeden sen tekrar kartın içine + para atmışsın yani ertesi gün gelen gideni götürüp sana maksimum -50 lira olacak şekilde bir zarar bırakır ki onu da silebilirler aynı gün geri verdiğin için.

Aşırı korktum bir an teşekkür ederim.

Borcu ödedin ama nakit avans çekim ücreti veya diğer ücretleri ödemedin. Çünkü bilmiyorsun galiba diğer ücretleri.
Onlar sıkıntı değil ya yok yere 2 milyar ödemeyeyim de 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı